SuperAuta24»

Auto

»

Auta Sławnych

» WYPADEK Ewy FARNEJ: Tak wygląda ROZBITY Volkswagen Tiguan piosenkarki - FOTO. EWA FARNA BYŁA PIJANA, EWA FARNA JECHAŁA PO ALKOHOLU, EWA FARNA MIAŁA WYPADEK, Ewa Farna, JAKIM SAMOCHODEM JECHAŁA EWA FARNA, SAMOCHÓD EWY FARNY, WYPADEK EWY FARNEJ, WYPADEK EWY FARNY, rozbity samochó

WYPADEK Ewy FARNEJ: Tak wygląda ROZBITY Volkswagen Tiguan piosenkarki - FOTO

Ewa Farna miała straszny wypadek samochodowy. Młoda piosenkarka podobno wracała po zakrapianej imprezie. Czeskie media donoszą, że gwiazda prowadziła swojego Volkswagena Tiguana pod wpływem alkoholu, chociaż ona sama temu zaprzecza i twierdzi, że usnęła za kierownicą. Czeska gazeta BLESK opublikowała zdjęcia jej auta po wypadku - Volkswagen jest zmasakrowany!

Doszczętnie zmiażdżony, nienadający się już do niczego - tak wygląda samochód Ewy Farnej. Jeszcze kilka godzin wcześniej ta miazga była pięknym Volkswagenem Tiguanem. Mogło się wydawać, że taki SUV przetrwa wszystko.

Niestety nie przetrwał dachowania - bo na razie wiadomo, że właśnie tak wyglądał wypadek wokalistki. Chociaż internauci podejrzewają również, że gwiazda pędziła z nadmierną prędkością.

Czeski portal BLESK pokazał zdjęcia samochodu Farnej i przy okazji poinformował, że wokalistka prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Ponoć Ewa była na imprezie, a potem pijana wsiadła za kierownicę. - Miała jeden promil powiedział Vlastimil Starzyk, rzecznik policji z Frydka-Mistka, w rozmowie z serwisem iDnes.cz.

Sama Ewa nie komentuje tych doniesień. Na swoim profilu na Facebooku napisała jedynie, że zasnęła za kierownicą, ponieważ była przemęczona po egzaminach maturalnych. Dwukrotnie podziękowała również Bogu, że przeżyła. Patrząc na stan samochodu, nie dziwimy się i przyznajemy, że był to prawdziwy cud.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij