SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news 10. PZU Półmaraton Warszawski: które ulice będą zamknięte, jakie utrudnienia dla kierowców - MAPA TRASY

10. PZU Półmaraton Warszawski: które ulice będą zamknięte, jakie utrudnienia dla kierowców - MAPA TRASY

29.03.2015, godz. 01:00
Półmaraton zablokuje miasto
Na starcie biegu stanąć może nawet kilkanaście tysięcy osób foto: Super Express

W niedzielę 29 marca 2015 roku, tysiące biegaczy wyruszy na trasę 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Oznacza to spore utrudnienia dla stołecznych kierowców. Podpowiadamy, które ulice i w jakich godzinach będą zamknięte.

Półmaraton Warszawski jest organizowany już po raz 10. Organizatorzy zapowiadają nawet kilkanaście tysięcy zawodników. Organizacja takiej imprezy oznacza liczne zamknięcia ulic.

Trasa półmaratonu zaczyna się przy ulicy Królewskiej i przebiega następnie ulicami: Aleja Jana Pawła II, Aleja Niepodległości, Japońska, Puławska, Waryńskiego, Trasa Łazienkowska, Wisłostrada, Wybrzeże Kościuszkowskie, Wybrzeże Gdańskie, Wenedów, Zakroczymska, Konwiktorska, Bronifraterska, Miodowa, Senatorska i Wierzbowa - tam też jest usytuowana meta.

Zobacz też: Most Grota-Roweckiego w Warszawie najszerszą przeprawą w Polsce

Poszczególne ulice będą zamykane już od 9:45. Organizatorzy przewidują, że impreza zakończy się około godziny 14. Wraz z przebytymi kolejnymi kilometrami ulice będą sukcesywnie otwierane. Poniżej przedstawiamy mapkę z trasą półmaratonu, na których można spotkać utrudnienia.

MAPA - TRASA 10. PZU PÓŁMARATONU WARSZAWSKIEGO

*kliknij, aby powiększyć

WIDEO - TRASA 10. PZU PÓŁMARATONU WARSZAWSKIEGO

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: