SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news 15. Zlot Zabytkowych Mercedesów StarDrive Poland 2015 – NASZA GALERIA

15. Zlot Zabytkowych Mercedesów StarDrive Poland 2015 – NASZA GALERIA

30.05.2016, godz. 14:48
XV Zlot Zabytkowych Mercedesów StarDrive Poland 2016
XV Zlot Zabytkowych Mercedesów StarDrive Poland 2016 foto: SuperAuto24.pl

Już po raz 15. Klub Zabytkowych Mercedesów zorganizował duży zlot klasycznych aut z gwiazdą na masce. W czasie tegorocznej imprezy, na Rynku Węglowym w Gdańsku odbył się konkurs elegancji, w którym wzięły udział auta i członkowie Klubu.

Łącznie 85 załóg wzięło udział w XV Zlocie zabytkowych Mercedesów StarDrive Poland 2016. Właściciele i kolekcjonerzy aut przyjechali na zlot z całego kraju, a same samochody to pochodzące nawet sprzed II wojny światowej perełki motoryzacji.

W piątek 27 maja 2016 uczestnicy zlotu mieli okazję podziwiać piękne widoki w czasie rajdu po Kaszubach i okolicach Gdańska, natomiast w sobotę 28 maja na Targu Węglowym w Gdańsku Mercedesy uczestniczyły w konkursie elegancji.

Zobacz też: Aukcja Ardor Auctions w Rozalinie – GALERIA

Załogi przygotowały na ten konkurs nie tylko swoje auta, ale też zadbano w stroje z epoki, z której dany Mercedes pochodził. Licznie zgromadzonej publiczności najbardziej przypadły do gustu auta najstarsze, a także te, które były restaurowane przez obecnych właścicieli.

Zapraszamy do dużej galerii zdjęć z konkursu elegancji XV Zlotu Zabytkowych Mercedesów StarDrive Poland 2016 organizowanego przez Klub Zabytkowych Mercedesów.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: