SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news 168 km/h na ograniczeniu do 70 km/h! Szaleńcza jazda dwóch motocyklistów – WIDEO

168 km/h na ograniczeniu do 70 km/h! Szaleńcza jazda dwóch motocyklistów – WIDEO

01.10.2014, godz. 16:10
szaleńczy rajd motocyklistów
szaleńczy rajd motocyklistów foto: Policja

Ciąg dalszy wojny policji z piratami drogowymi. Tym razem pod kamerę wideorejestratora nawinęło się dwóch motocyklistów, którzy urządzili sobie wyścig po drogach wielkopolski. Ich rajd znajdzie swój finał w sądzie.

Patrolujący okolicę autostrady A2 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu zauważyli dwóch motocyklistów którzy poruszali się z nadmierną prędkością. Dodatkowo na ich koncie pojawiły się takie wykroczenia jak wyprzedzanie na skrzyżowaniu, niestosowanie się do znaku niebezpieczny zakręt w lewo i ignorowanie zakazu wyprzedzania oraz podwójnej ciągłej.

Zobacz też: Jest akt oskarżenia przeciwko Joannie Liszowskiej za pijacki rajd w Porsche

Podczas krótkiego pościgu policjanci zmierzyli prędkość obu pojazdów. Wynik? 168 km/h na ograniczeniu prędkości do 70 km/h. Najbardziej zaskakujące było tłumaczenie obu kierowców, którzy twierdzili, że to normalne zachowanie podczas jazdy i nie spowodowali żadnego zagrożenia dla innych uczestników.

Funkcjonariusze Policji zabrali obu kierowcom Prawa jazdy i skierowali wnioski o ukaranie do sądu. Zobaczcie szaleńczy rajd obu motocyklistów.

Źródło: policja.pl
autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: