SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news 52. Rajd Barbórka 2014: lokalizacje stref kibiców, gdzie zaparkować samochód

52. Rajd Barbórka 2014: lokalizacje stref kibiców, gdzie zaparkować samochód

05.12.2014, godz. 09:00
rajd, Ford Fiesta, Maciej Oleksowicz, Ford Fiesta R5
Ford Fiesta R5 foto: materiały prasowe

W pierwszy weekend grudnia w Warszawie czeka nas wielkie święto rajdów samochodowych. Doradzamy jak dojechać i gdzie zostawić samochód, żeby bezpiecznie oglądać mocarne samochody startujące podczas 52. Rajdu Barbórka.

OS Tor Służewiec – gdzie zaparkować

Odcinek specjalny na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu jest otwierającym tegoroczny 52. Rajd Barbórka 2014. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 7.50. Jeśli chodzi o parking najlepiej szukać miejsca przy wejściu na tor, gdzie znajduje niewielki parking oraz wzdłuż alei Wyścigowej.

OS STW Center – gdzie zaparkować

Tegoroczna nowość podczas 52. Rajdu Barbórka. Dwukrotnie przejeżdżana pętla jest OS-em do tej pory nie znanym kierowcom. Obiekt znajduje się w Izabelinie przy ulicy Estrady 5. Organizatorzy wyznaczyli duży parking znajdujący się obok terenu gdzie rozgrywane będą próby. Można zatem stwierdzić, że nie powinno być problemów z pozostawieniem samochodu.

OS Bemowo – gdzie zaparkować

Przy warszawskim lotnisku na Bemowie będzie odbywać się główna część imprezy. Zaplanowano tam dwukrotny przejazd odcinka specjalnego oraz serwis. Również tutaj organizatorzy przewidzieli spory parking dla samochodów kibiców. Wjazd na parking usytuowano przy ulicy Piastów Śląskich.

OS Karowa – gdzie zaparkować

Sławna Pani Karowa co roku przyciągnie rzesze fanów. Start odcinka jest zaplanowany na godzinę18. Wcześniej o 17 odbędą się przejazdy pokazowe. W tym dniu zamknięte będą ulice Browarna, Furmańska i oczywiście Karowa. Jeśli chodzi o parkowanie samochodów to najlepiej zostawiać je w okolicach Biblioteki Uniwersyteckiej (BUW), Wybrzeża Kościuszkowskiego, Dobrej oraz kilku mniejszych uliczkach Powiśla.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: