SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Senior pirat! 82-latek szarżował na drodze jak młokos - WIDEO

Senior pirat! 82-latek szarżował na drodze jak młokos - WIDEO

24.05.2014, godz. 11:43
82-letni pirat
foto: policja

Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych, utrudniał ruch innym kierowcom, a czerwone światło traktował tak, jakby wcale się nie zapaliło. Wszystkie te wykroczenia popełnił nie młodociany kierowca, a 82-latek!

Brawurową jazdę czerwonego Volkswagena Golfa zarejestrował inny kierowca, który powiadomił o piracie policję. Interweniujący patrol ruchu drogowego zatrzymał osobowe auto. Okazało się, że pojazd prowadził 82-letni mieszkaniec województwa pomorskiego.

Sprawdź też: Masakryczne wypadki z udziałem motocykli – WIDEO kompilacja

Z anlizy udostępnionego policji materiału wideo wynika, że w ciągu kilkunastu minut, jadący krajową "siódemką" od Strzegowa w kierunku Mławy, dopuścił się licznych wykroczeń, zagrażających bezpieczeństwu ruchu drogowego. Nie stosował się do linii podwójnej ciągłej, wykonywał manewr wyprzedzania na oznakowanym przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu dróg, zajął pas ruchu przeznaczony do lewoskrętu, utrudniając jazdę innym, a skrzyżowanie ul. Warszawskiej z drogą krajową nr 7 w Mławie, przejechał ignorując czerwone światło.

Pirat drogowy stracił prawo jazdy. Teraz Sąd Rejonowy w Mławie zdecyduje o jego ukaraniu.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: