SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Adrian Zieliński: Olimpiada LEPSZA niż Porsche Panamera GTS - ZDJĘCIA

Adrian Zieliński: Olimpiada LEPSZA niż Porsche Panamera GTS - ZDJĘCIA

16.11.2012, godz. 01:55
Adrian Zieliński w Porsche Panamera GTS
foto:

Złoty medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów Adrian Zieliński (23 l.) oddał się swej drugiej sportowej pasji - jeździe szybkimi samochodami. Na imprezie "Męska Rzecz 2012", zorganizowanej przez kanał TVN Turbo, testował sportowe auta.

Adrian Zieliński podczas testów "Męskiej rzeczy 2012" jeździł m.in. Porsche Panamera GTS. Sportowy wóz pod maską posiada silnik wolnossący V8 o pojemności 4.8 litra i mocy 430 KM i 520 Nm. Napęd przenoszony jest na wszystkie cztery koła za sprawą dwusprzęgłowej przekładni. Samochód przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,5 sekundy i rozwija prędkość maksymalną 288 km/h.

>>> Plebiscyt Męska Rzecz 2012: Znani wybierali najlepszy samochód - ZDJĘCIA <<<

Zieliński rozpędził Porsche na prostej do 190 km/godz. - Dobrze się bawiłem, ale nie odniosłem jakiegoś piorunującego wrażenia. Na co dzień jeżdżę bowiem BMW serii 7 (E65) o mocy 272 KM - wyjawił mistrz olimpijski. - Niezła porcja adrenaliny, ale zawody w podnoszeniu ciężarów, zwłaszcza na igrzyskach, wywołują większą dawkę emocji. Nie wiem, jakim samochodem musiałbym się przejechać, żeby to porównać z olimpiadą.

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: