SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Agent Tomek sprawił sobie choppera! Zostanie harleyowcem? - ZDJĘCIA

Agent Tomek sprawił sobie choppera! Zostanie harleyowcem? - ZDJĘCIA

13.05.2014, godz. 13:31
Nowa zabawka Agenta Tomka
foto:

Poseł PiS Tomasz Kaczmarek czyli agent Tomek najwyraźniej lubi drogie, motoryzacyjne zabawki. Jakiś czas temu pokazywał się za kółkiem Porsche Cayenne, a od niedawna w jego garazu stoi Harley-Davidson Fat Boy wart ok. 50 tys. zł.

Harley Fat Boy rocznik 2010 - pojawił się w najnowszym oświadczeniu majątkowym Tomasza Kaczmarka za ubiegły rok. To kolejne motoryzacyjne cacko, które trafiło do garażu agenta Tomka. Poseł nie podaje wartości motocyklu, ale taki model jest warty ok. 50-60 tys. zł.

Zobacz też: Agent Tomek rozbił 400-konne Porsche Cayenne S

Do oświadczenia majątkowego, oprócz Harleya polityk wpisał jeszcze Audi A4 z 2009 r. W zależności od wyposażenia samochód taki wart jest od 50 do 70 tys. zł. Poseł był widywany pod Sejmem jeszcze w innym modelu Audi: A5 2.0. To sportowa wersja modelu A4. Cena takiego nowego auta zaczyna się od 200 tys.

Ale najgłośniej było o innym aucie agenta Tomka. W ubiegłym roku, poruszał się luksusową terenówką Porsche Cayenne. Taki model w salonie kosztuje od 350 do 780 tys. zł.  Po tym jak polityk zaliczył tym autem stłuczkę, Kaczmarek tłumaczył, że auto nie jest jego własnością, a jedynie wzięła go w leasing żona agenta Tomka  - Katarzyna Sztylc.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: