SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Agnieszka Radwańska i Lexus NX: takim autem jeździ nasza cudowna tenisistka - GALERIA

Agnieszka Radwańska i Lexus NX: takim autem jeździ nasza cudowna tenisistka - GALERIA

02.11.2015, godz. 19:30
Agnieszka Radwańska promuje Lexusa NX
Agnieszka Radwańska promuje Lexusa NX foto: Lexus

Agnieszka Radwańska od dłuższego czasu jest twarzą luksusowej marki Lexus. Najlepsza polska tenisistka zaangażowana już dawno do promocji ekskluzywnych aut z Japonii, jeździ modelem NX.

A co podoba się Agnieszce w crossoverze klasy premium? Sporsmenka w wywiadzie udzielonym kiedyś magazynowi "Viva" powiedziała, że ceni sobie przede wszystkim oszczędny napęd hybrydowy, jak również fakt, iż auto... dba o jej urodę. Na pokładzie znalazła się bowiem technologia "nanoe", która uwalniając ujemnie naładowane jony odświeża powietrze wewnątrz, nawilżając włosy oraz skórę. Oprócz tego, we wnętrzu NX-a znaleźć można szereg ciekawych rozwiązań. W modelu tym instalowana jest funkcja bezprzewodowego ładowania przenośnych urządzeń, panoramiczny system wizyjny, czy rozbudowany wyświetlacz wielofunkcyjny.

Sprawdź też: TEST Lexus NX200t Prestige AWD: nowy członek rodziny

– Z radością jeżdżę tylko Lexusami, miałam okazję zapoznać się właściwie z każdym modelem – powiedziała Agnieszka Radwańska w innym wywiadzie dla portalu interia.pl. – Najbardziej lubię jeździć tymi z napędem hybrydowym, bo mają świetne przyspieszenie, doskonale się prowadzą i mają ogromną ilość systemów bezpieczeństwa – wiem, że auto czuwa nade mną. I wiem, że ilość spalin jest minimalna, a przy tym niewiele pali - dodaje.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: