SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Agresywne pakiety Prior Design dla Audi A6 i RS6 Avant – ZDJĘCIA

Agresywne pakiety Prior Design dla Audi A6 i RS6 Avant – ZDJĘCIA

06.05.2016, godz. 17:38
Audi A6 Avant Prior Design
Audi A6 Avant Prior Design foto: Prior Design

Firma Prior Design rozszerzyła ofertę o pakiety modyfikujące karoserię i silniki dla modeli Audi A6 i RS6 Avant. Dzięki temu, właściciele Audi A6 C7 mogą odmienić swoje auta i nadać im agresywny charakter.

Zestawy Prior Design obejmują szereg elementów służących do poszerzenia karoserii auta. W tym przypadku pacjent, czyli Audi A6 Avant lub RS6 Avant, zostaje poddany operacji plastycznej przedniej i tylnej części karoserii, a także dostaje nakładki służące do znacznego poszerzenia nadkoli i błotników. Jeden z zestawów potrafi sprawić, że auto zostanie poszerzone o 8 cm z przodu i 10 cm z tyłu.

Przeczytaj też: Rodzina Audi A6 po liftingu z nowym wyposażeniem

Oprócz bardziej rozbudowanych zderzaków i poszerzeń, Audi trafiające na kurację do Prior Design, opuszcza warsztat z nowym spojlerem dachowym i 21-calowymi kołami Vossen.

Zmiany stylizacyjne to nie wszystko, co proponuje Prior Design. Dla aut z silnikami 3.0 TDI przygotowano witaminy zwiększające moc o 98 KM, a moment obrotowy o 157 Nm. Po zabiegu auto ma 411 KM i 807Nm momentu. Dla właścicieli RS6 Avant przygotowano dodatkowe 110 KM i 130 Nm, które w sumie mają dać 670 KM i 830 Nm maksymalnego momentu.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: