SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Andżelika Kerber zostanie ambasadorką Porsche zamiast Marii Szarapowej?

Andżelika Kerber zostanie ambasadorką Porsche zamiast Marii Szarapowej?

11.03.2016, godz. 16:09
Andżelika Kerber Porsche
Andżelika Kerber Porsche foto: Porsche

Po tym jak Porsche zawiesiło współpracą z Marią Szarapową, przed Andżeliką Kerber otwierają się zupełnie nowe możliwości. Jeśli na stanowisku ambasadorki marki Porsche pojawi się wakat, najprawdopodobniej pierwszą kandydatką do zastąpienia Rosjanki będzie właśnie Polka.

Afera dopingowa dotycząca Marii Szarapowej negatywnie odbije się na jej finansach. Kontrakty globalnych koncernów i topowych sportowców opiewają na wielomilionowe kwoty. Zobowiązania, jakie mają gwiazdy sportu wobec sponsorów bywają uciążliwe, ale mają wiele zalet. Do tej pory twarzą Porsche angażującego się w tenis, była Maria Szarapowa. Jednak kiedy okazało się, że Rosjanka stosowała niedozwolone substancje, Porsche zdecydowało o zawieszeniu współpracy.

Zobacz też: Polska rakieta Andżelika Kerber w najnowszym Porsche

Niedawno informowaliśmy, że Polka Andżelika Kerber pozowała do sesji zdjęciowej z nowiutkim Porsche 718 Boxster. Auto będzie główną nagrodą w turnieju tenisowym Porsche GP. Turniej odbędzie się w dniach 16-24 kwietnia 2016 roku. Okazuje się, że Polka została rozstawiona z numerem 1 i wystąpi w barwach Niemiec, a do tego w strojach z ekskluzywnej linii Porsche Design. To może oznaczać tylko jedno - Porsche prawdopodobnie znalazło nową ambasadorkę.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: