SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Anna Mucha w nowym Mercedesie - tym razem do testów dostała Klasę C - ZDJĘCIA

Anna Mucha w nowym Mercedesie - tym razem do testów dostała Klasę C - ZDJĘCIA

17.03.2014, godz. 13:54
Anna Mucha testuje Mercedesa Klasy C
foto: Mercedes

Jest czego zazdrościć! Anna Mucha, polska ambasadorka prestiżowej niemieckiej marki, przesiadła się na kolejny wóz z gwiazdą w logo. Tym razem na jej użytek oddano najnowszą Klasę C. Gwiazda pierwsze testy samochodu odbyła w malowniczych rejonach Prowansji i Lazurowego Wybrzeża.

Warto być celebrytą. Anna Mucha była jedną z pierwszych osób, które miały okazję przetestować nową Klasę C. Jazdy odbywały się między innymi w ciasnych uliczkach Marsylii, czy na autostradzie A8 prowadzącej do Cannes. Przypomnijmy, że Marsylia to największy port handlowy i drugie co do wielkości miasto we Francji. Alpejskie serpentyny sprzyjały urodziwej aktorce sprawdzanie możliwości najnowszego Mercedesa.

Zobacz też: Anna Mucha promuje Mercedesa Viano Marco Polo

- O wygodzie aktywnego tempomatu miałam już okazję przekonać się za kierownicą innych Mercedesów, ale w Klasie C jestem zachwycona kamerą 360 stopni i tym, że mogę patrzeć na swój samochód z lotu ptaka, a asystent parkowania prawie wszystko robi za mnie. Ekran na pulpicie jest tak przejrzysty, że spokojnie mogłabym wyjść na zewnątrz i poprawić make-up. Podoba mi się możliwość wyświetlania wybranych informacji na przedniej szybie - opowiada Anna Mucha.

Od połowy marca w salonach marki Mercedes-Benz można zamawiać najnowszy model Klasy C. Cena prestiżowego sedana rozpoczyna się od 125 900 zł, i dotycz wersji benzynowej 1.6 o mocy 156 KM.

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: