SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Aston Martin DB10 i Jaguar C-X75 w akcji na planie nowego filmu o Jamesie Bondzie - WIDEO

Aston Martin DB10 i Jaguar C-X75 w akcji na planie nowego filmu o Jamesie Bondzie - WIDEO

01.03.2015, godz. 11:13
Jaguar C-X75
foto: YouTube

Realizacja zdjęć do nowego filmu z Danielem Craigiem w roli Agenta 007, trwa w najlepsze. Ostatnio przyłapano na planie ujęcia z supersamochodami, które odgrywają ważne role w filmie "Spectre". Czy Aston Martin DB10 Jamesa Bonda sprosta Jaguarowi C-X75, którym porusza się czarny charakter?

Sceny pościgu realizowane na ulicach Rzymu sfilmowano z okna jednej z kamienic. Dźwięk obu wozów odbijany przez ściany budynków robi wrażenie, podobnie jak same samochody. Dla przypomnienia, Aston Martin DB10 został stworzony wyłącznie na potrzeby filmu i powstał tylko w 10 egzemplarzach. Na temat jego osiągów niestety nic nie wiadomo.

Zobacz też: Aston Martin DB10 Jamesa Bonda przyłapany na zdjęciach do filmu "Spectre"

Jaguar C-X75 to natomiast koncept auta hybrydowego. Jego napęd składa się z podwójnie turbodoładowanego silnika benzynowego o pojemności 1.6 litra oraz dwóch silników elektrycznych. Łącznie pojazd dostarcza 850 KM i przyspiesza od 0 do 100 km/h w mniej niż 3 s.

Sceny realizowane do 24. części opowieści o przygodach Agenta Jej Królewskiej Mości, zostały także namierzone przez wścibskich internautów w Wielkiej Brytanii. Na terenie Blenheim Palace – monumentalnej posiadłości zlokalizowanej w Woodstock w hrabstwie Oxfordshire w Anglii, przyłapano ekipę filmową i cały parking przeróżnych supersamochodów.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: