SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Audi A8 z niespotykanymi funkcjami masażu

Audi A8 z niespotykanymi funkcjami masażu

04.07.2017, godz. 14:36

Obecna generacja Audi A8 ma już spory staż rynkowy. Konkurencyjne BMW serii 7 czy Mercedes Klasy S są znacznie młodsze, a co za tym idzie, bardziej interesujące dla klientów. Na szczęście marka z Inglostadt kończy prace nad kolejnym wcieleniem auta, które zaoferuje sporo nowości, zwłaszcza w kategorii komfortu.

Premiera nowego Audi A8 przewidziana jest na 11 lipca, a kolejne informacje o nowej superlimuzynie trafiają do Sieci. Jedna z nich potwierdza, że dla pasażerów zasiadających z tyłu przygotowano nie tylko wentylację czy ogrzewanie skrajnych miejsc na kanapie, ale i rozwiniętą funkcję masażu... stóp!

Zobacz też: Nowe Audi A8 w filmie "Spider-Man: powrót do domu"

Wystarczy nacisnąć przycisk by z fotela pasażera siedzącego z przodu wysunął się podnóżek i pozwolił nam zająć wygodną pozycję. Na filmiku można zauważyć całkiem spory wyświetlacz umieszczony w podłokietniku oraz instalację dotykowego ekranu odpowiadającego za klimatyzację w pierwszym rzędzie. Czas pożegnać fizyczne przyciski!

Wiadomo również, że Audi A8 będzie miało 48-voltową instalację elektryczną, co pozwoli na rozwinięcie możliwości układów hybrydowych. Zdumiewające mają być nie tylko możliwości jazdy autonomicznej, ale i systemy bezpieczeństwa: w razie uderzenia bocznego nowe Audi A8 będzie w stanie podnieść nadwozie w ciągu mgnienia oka by ochronić pasażerów.

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

autor: Mateusz Lubczański zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: