SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Auto Nostalgia 2014: święto zabytkowych pojazdów. Gdzie i kiedy, jakie ceny biletów

Auto Nostalgia 2014: święto zabytkowych pojazdów. Gdzie i kiedy, jakie ceny biletów

14.05.2014, godz. 09:14
Auto Nostalgia 2012, wystawa Mercedes Benz
foto: zdjęcia własne

Auto Nostalgia to impreza, która corocznie przyciąga tysiące osób interesujących się zabytkowymi autami i motocyklami. W trakcie tego wydarzenia publiczność może obejrzeć wystawę pojazdów z różnych kontynentów, a zapaleńcy mogą nabyć klasyczne cacko lub części niezbędne do odbudowy swojego oldtimera. Czwarta edycja święta starych aut odbędzie się już 17-18 maja 2014 roku.

 

Już w najbliższy weekend, tj. 17-18 maja br., fani zabytkowych "dwóch i czterech kółek" będą mieli okazję dać upust swoim pragnieniom. Wtedy bowiem odbędzie się czwarta edycja targów pojazdów zabytkowych "Auto Nostalgia", imprezy przeznaczonej dla osób kochających zabytkowe pojazdy.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych imprez odwiedzający będą mogli obejrzeć całe mnóstwo "dorosłych" aut, kupić części niezbędne przy renowacji klasyka, czy nawet stać się właścicielem jednego z prezentowanych samochodów lub motocykli. Na wystawie zjawią się przedstawiciele m.in. Ameryki Północnej, Europy i Azji, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Zobacz także: Ruszają Nysą w podróż dookoła Azji

Swoje stoiska zaprezentują znane samochodowe marki jak np. Porsche, auto-kluby, producenci części i akcesoriów, warsztaty, podmioty świadczące usługi specjalistyczne, a także osoby prywatne, pragnące pokazać lub sprzedać swój pojazd.

Targi będą trwać w godzinach 10-18 w sobotę oraz 10-17 w niedzielę. Impreza odbędzie się w Centrum Targowo-Konferencyjnym MT Polska przy ulicy Marsa 56C w Warszawie.

auto-nostalgia-2014
foto: Auto Nostalgia
autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: