SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Auto Nostalgia 2015: święto zabytkowych pojazdów. Gdzie i kiedy, jakie ceny biletów

Auto Nostalgia 2015: święto zabytkowych pojazdów. Gdzie i kiedy, jakie ceny biletów

12.05.2015, godz. 11:18
Mercedes Benz
foto: zdjęcia własne

Auto Nostalgia to impreza, która corocznie przyciąga tysiące osób interesujących się zabytkowymi autami i motocyklami. W trakcie tego wydarzenia publiczność może obejrzeć wystawę klasyków, a zapaleńcy nabyć oldtimera lub części niezbędne do odbudowy. Gdzie dokładnie i kiedy odbędzie się piąta edycja święta starych aut?

Już w najbliższy weekend, tj. 16-17 maja br., fani zabytkowych "dwóch i czterech kółek" będą mieli okazję dać upust swoim pragnieniom. Wtedy bowiem odbędzie się piąta edycja targów pojazdów zabytkowych "Auto Nostalgia", imprezy przeznaczonej dla osób kochających zabytkowe pojazdy.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych imprez, odwiedzający będą mogli obejrzeć mnóstwo zabytkowych maszyn, kupić części niezbędne przy renowacji klasyka, czy nawet stać się właścicielem jednego z prezentowanych samochodów lub motocykli.

Zobacz: Historyczna podróż w czasie: Targi Auto Nostalgia 2014

Swoje stoiska zaprezentują takie marki jak Porsche czy Mercedes-Benz, różne auto-kluby, producenci części i akcesoriów, warsztaty przeprowadzające renowacje, podmioty świadczące usługi specjalistyczne oraz osoby prywatne, pragnące pokazać lub sprzedać swój pojazd.
.

Auto Nostalgia 2015 - gdzie

W tym roku targi "Auto Nostalgia" odbędą się już tradycyjnie w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ulicy Marsa 56C w Warszawie. Impreza rozpoczyna się w piątek 15 maja br. od dnia prasowego dla wystawców i akredytowanych przedstawicieli mediów. Dla gości hale wystawowe będą otwarte w sobotę, 16 maja (godz. 10-18), i w niedzielę, 17 maja (godz. 10-17).
.

Auto Nostalgia 2015 - cennik biletów

- Dorośli: 25,00 zł
- Uczniowie, studenci i niepełnosprawni (za okazaniem legitymacji): 17,00 zł
- Dzieci do 7 lat (w towarzystwie opiekuna): wstęp wolny
- Bilet rodzinny - rodzice z 2 dzieci (do 14 lat): 60,00 zł
- Grupy zorganizowane od 20 osób: 20,00 zł
- Klasy szkolne z opiekunem (wcześniejsza rezerwacja) / za osobę: 10,00 zł

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: