SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Autobus skasował Maserati warte ponad pół mln zł

Autobus skasował Maserati warte ponad pół mln zł

09.06.2017, godz. 16:17

Złośliwość kierowcy autobusu, czy ewidentna wina osoby parkującej sportowe Maserati? Jedni uważają, że wina stoi po stronie pracownika ZTM, który specjalnie uderzył w luksusowe auto, inni natomiast twierdzą, że za kolizję odpowiada kobieta, która mogła źle zaparkować.

W czwartek 8 czerwca doszło około godziny 21.20 do kolizji w alei Zjednoczenia na Bielanach. W wyniku tego zdarzenia nikt nie został ranny, ale sprawa jest o tyle nietypowa, że nie bardzo wiadomo jak dokładnie doszło do całej sytuacji. Ani kierowca autobusu, który wjechał w tył czarnego Maserati nie przyznaje się do winy, ani kobieta przebywająca we włoskim aucie w momencie uderzenia. Policjanci, którzy przybyli na miejsce sprawdzili trzeźwość i przeprowadzili czynności. Niestety nie udało się im ustalić, kto w tej sytuacji zawinił. Tymczasowo nikomu nie wystawiono mandatu i trwają próby wyjaśnienia, jak mogło dojść do całej sytuacji. Jeśli postępowanie nie pozwoli wskazać, kto jest sprawcą kolizji, sprawa trafi do sądu.

Zobacz koniecznie: Maserati Leo Messiego na sprzedaż

Maserati GranTurismo to obiekt westchnień wielu marzycieli. Dwudrzwiowe coupe o finezyjnej linii nadwozia napędzane jest silnikiem V8 o pojemności 4.2 litra. Generowana moc wynosi 405 KM i 460 Nm, a napęd przekazywany jest na koła tylne. Nowe Maserati GranTurismo kosztuje około 700 tysięcy złotych. Wartość uszkodzonego auta, takiego jak w Warszawie, można oszacować na około 500 tysięcy zł.

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: