SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Białe BMW M3 Roberta N. było już zatrzymywane! Mamy nagranie z pościgu

Białe BMW M3 Roberta N. było już zatrzymywane! Mamy nagranie z pościgu

11.06.2014, godz. 11:16
Robert N. z BMW M3 był już zatrzymywany! Mamy nagranie! WIDEO
foto: YouTube

Jak się okazuje, sławny ostatnio Boguś z M3 ma na pieńku z policją nie od dziś. Mamy wideo, na którym szalony kierowca po pościgu zostaje zatrzymany przez policję. Zobacz i posłuchaj, co miał wtedy ciekawego do powiedzenia!

Gdy wyszła na jaw afera z białym BMW M3 w roli głównej, Mariusz Sokołowski z Komendy Głównej Policji poinformował, że to auto było już wcześniej zatrzymane przez drogówkę po pościgu. Samochód ten do niedawna używało dwóch mężczyzn. Pierwszy, po wpadce stracił prawo jazdy i jego sprawa toczy się w sądzie. Teraz sportowym BMW szaleje Robert N. Poniższe wideo prezentuje zdarzenia, do jakich doszło jeszcze przed nagraniem słynnego rajdu po Warszawie.

Pościg za białym BMW M3

Policjanci warszawskiej drogówki przeprowadzali rutynową kontrolę kierowców pod kątem trzeźwości. Wszystko przebiegało bez zakłóceń aż do momentu, kiedy patrol minęło z wysoką prędkością sportowe BMW M3, nie zatrzymując się do kontroli. Wtedy funkcjonariusze rozpoczęli pościg za niepokornym ścigantem.

Zobacz też: Wariat z BMW M3 driftuje pod warszawską tęczą na Placu Zbawiciela - WIDEO

Po kilku minutach szaleńczej ucieczki, kierowca z M3 wpadł. Nie udało mu się zgubić w zatłoczonym mieście policyjnego Opla Insigni. Wszytko sfilmowali dziennikarze, którzy akurat towarzyszyli patrolowi. Młody mężczyzna zachował jednak zimną krew, nic sobie nie robiąc z policjantów. Udawał, że nie widział radiowozu, a w dodatku w rozbrajający sposób stwierdził, że nie ma prawa jazdy. Dziś jego sprawą zajmuje się sąd.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: