SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news BMW Dariusza K. na sprzedaż! Tym autem muzyk zabił kobietę na przejściu - ZDJĘCIA

BMW Dariusza K. na sprzedaż! Tym autem muzyk zabił kobietę na przejściu - ZDJĘCIA

05.12.2014, godz. 14:26
BMW serii 3 Cabrio - auto muzyka Dariusza K.
BMW serii 3 Cabrio - auto muzyka Dariusza K. foto: licytacje.pekaoleasing.com.pl

Były mąż Edyty Górniak w połowie lipca bieżącego roku śmiertelnie potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Dariusz K. będący pod wpływem narkotyków jechał wówczas szarym BMW serii 3 Cabrio. Muzyka natychmiast aresztowano i pozbawiono wolności. Teraz jego rozbite auto zostało wystawione na sprzedaż.

Do tragicznego zdarzenia doszło na przejściu z sygnalizacją świetlną w Warszawie, w Al. Komisji Edukacji Narodowej. 63-letnia mieszkanka Ursynowa Ewa J. została uderzona przez jadące BMW, gdy znajdowała się na środku przejścia. Kierujący Dariusz K. wjechał na pasy przy czerwonym świetle. Kobieta zginęła na miejscu.

Po poddaniu artysty specjalistycznym badaniom, wykryto w jego organizmie obecność kokainy. Oskarżono go o wypadek ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem środków odurzających. Oznacza to odpowiadanie za umyślne spowodowanie wypadku, co jest przestępstwem. Grozi za to do 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Były mąż Edyty Górniak jechał naćpany BMW! Muzyk Dariusz K. zabił kobietę

BMW serii 3 Cabrio po faceliftingu (oznaczenie nadwozia E93) aktualnie jest na sprzedaż. Samochód to nowoczesny typ kabrioletu wyposażony w składany, sztywny dach, chowający się elektrycznie do przestrzeni bagażowej w czasie 22 sekund. Ato to dokładnie model wyprodukowany w 2011 roku o oznaczeniu 320d, co oznacza 2.0-litrowy silnik wysokoprężny pod maską o mocy 184 KM. Auto było zakupione w leasingu. Obecnie cena wywoławcza to 58 211,00 zł netto. Pojazd jest uszkodzony.

Źródło: Agencja TVN/x-news
autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: