SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news "Brzydcy i wściekli" - polska parodia filmu "Szybcy i wściekli 7" od Cyber Mariana

"Brzydcy i wściekli" - polska parodia filmu "Szybcy i wściekli 7" od Cyber Mariana

05.04.2015, godz. 19:16
Brzydcy i wściekli - polska parodia filmu Szybcy i wściekli 7
"Brzydcy i wściekli" - polska parodia filmu "Szybcy i wściekli 7" foto: YouTube

Od 10 kwietnia będzie można w polskich kinach zobaczyć film "Szybcy i wściekli 7", z ostatnią rolą tragicznie zmarłego Paula Walkera. Trailer najnowszej części kasowej serii został kolejny raz sparodiowany, ale tym razem zrobili to Polacy.

Filmy akcji nie do końca udają się Polakom, za to w parodiowaniu jesteśmy naprawdę świetni. Trailer zatytułowany "Brzydcy i wściekli" zrealizowany przez Cyber Mariana od początku kwietnia nieźle poczyna sobie w serwisie YouTube. W fabule poza motoryzacyjnymi legendami PRL-u, pojawiła się też przy okazji satyra na temat głośnej sprawy ciągnika zarekwirowanego bezprawnie polskiemu rolnikowi, przez nieuczciwego komornika.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Oryginał jakim jest "Szybcy i wściekli 7" w polskich kinach zadebiutuje w piątek 10 kwietnia 2015 roku. Na ekranie nie zabraknie standardowo szybkich samochodów, niebezpiecznych pościgów, strzelanin i walki wręcz. W filmie po raz ostatni zobaczymy Paula Walkera.

Zobacz też: Lykan Hypersport w filmie "Wściekli 7": egzotyczna gwiazda

Fabuła filmu zawiera ciąg kolejnych zdarzeń krótko po tym, co mogliśmy zobaczyć w ostatniej historii "Szybcy i wściekli 6". W filmie tym Dominic Toretto (Vin Diesel) i Brian O'Conner (Paul Walker) pokonali ekipę Owena Shawa (Luke Evans). Po powrocie do Stanów Zjednoczonych bohaterowie zaczynają prowadzić nareszcie normalne życie, ale spada na nich zemsta brata Owena Shawa, w rolę którego wcielił się Jason Statham. To on zabija w Japonii Hana (Sung Kang) - zdarzenie to miało miejsce w trzeciej części serii o tytule "Tokio Drift".

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: