SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Izabela Janachowska ma klasę i kasę. Pojechała do ślubu Rolls-Roycem - ZDJĘCIA

Izabela Janachowska ma klasę i kasę. Pojechała do ślubu Rolls-Roycem - ZDJĘCIA

29.06.2014, godz. 00:05
Izabela Janachowska wyszła za mąż - Rolls-Royce Ghost limuzyną ślubną
foto: AKPA

Celebrytka Izabela Janachowska, która zasłynęła w świece polskiego show-biznesu dzięki show "Taniec z gwiazdami", wyszła za mąż. Utalentowana tancerka miała ślub jak z bajki - wyglądała jak księżniczka, związała się z bogatym biznesmenem, a do kościoła dojechała królewską limuzyną. Autem młodej pary był Rolls-Royce Ghost.

Każda limuzyna Rolls-Royce'a to pałac jeżdżący na czterech kołach. Tak jak na monumentalną budowlę przystało, wnętrze brytyjskiego auta oferuje podobny poziom przepychu i luksusu. Mogła się przekonać o tym piękna Izabela Janachowska, jadąc do ślubu takim właśnie potężnym wozem brytyjskiej produkcji. Tancerka pobrała się z Krzysztofem Jabłońskim, a do ceremonii zaślubin i późniejszego wesela doszło w Iławie.

Zobacz też: Robert Lewandowski pojechał do ślubu w stylu retro - ZDJĘCIA

Brytyjska limuzyna młodej pary to model Ghost z potężnym silnikiem benzynowym pod maską. Jednostka V12 o pojemności 6.6-litra bi-turbo generuje moc 570 KM i 780 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Dzięki takiej sile pociągowej auto ważące 2,5 tony przyspiesza w 4,9 s od 0 do 100 km/h, a prędkość maksymalna jaką jest w stanie osiągnąć to 250 km/h. Średnie zużycie paliwa takiego kolosa to według producenta około 14 l/100 km.

Po tablicy rejestracyjnej łatwo wywnioskować, że auto zostało wypożyczone na ślub. Fus to nazwisko właściciela polskiego przedstawicielstwa marki (Rolls-Royce Motor Cars Warszawa).

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: