SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Centrum Infiniti w Krakowie odwiedzisz przez internet z Google Street View

Centrum Infiniti w Krakowie odwiedzisz przez internet z Google Street View

22.04.2016, godz. 14:55
Centrum Infiniti Kraków w Google Street View
Centrum Infiniti Kraków w Google Street View foto: Google

W dobie nowych technologii odwiedziny salonu samochodowego oddalonego setki kilometrów od miejsca zamieszkania nie jest trudnym zadaniem. Alternatywnym sposobem na obejrzenie z bliska nowego samochodu i jego detali, może być wirtualna wizyta w takim miejscu dzięki funkcjonalności Google Street View.

Nowo otwarty salon Centrum Infiniti w Krakowie umożliwia obejrzenie z bliska swoich samochodów. Co prawka nie można ich dotknąć, ani w nich usiąść, ale za to da się zobaczyć je z każdego zakątka ziemi, a także zajrzeć do wnętrz prezentowanych w salonie aut.

Przeczytaj: Infiniti otworzyło trzeci salon w Polsce

Jak to zrobić? Wchodząc w Google Maps wystarczy wpisać i odszukać miejsce Centrum Infiniti w Krakowie. Gdy trafimy w odpowiedni punkt na mapie, należy przejść na widok Google Street View. Wówczas dzięki mapie pomieszczeń można zacząć oglądanie umieszczonych tam pojazdów, a nawet zajrzeć do ich wnętrz.

Sposób poruszania się po Centrum Infiniti jest łatwy do opanowania. W tym celu najwygodniej używać myszy. Zapraszamy w oknie poniżej do wirtualnego spaceru (odczekaj chwilę aż załaduje się salon, po czym kliknij kursorem myszy w oknie).

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: