SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Chris Evans nowym prowadzącym "Top Gear"! BBC podało oficjalny komunikat

Chris Evans nowym prowadzącym "Top Gear"! BBC podało oficjalny komunikat

17.06.2015, godz. 09:48
Chris Evans
foto: EAST NEWS

Brytyjski program motoryzacyjny "Top Gear" przechodzi poważne zmiany. Potwierdziły się plotki na temat osoby, która zastąpi znanego i lubianego showmana Jeremy'ego Clarksona. Nowym prowadzącym został Chris Evans.

To już pewne. Stacja BBC poinformowała, że nową gwiazdą "Top Gear" zostaje Chris Evans. Człowiek ten to bardzo dobrze znany w Wielkiej Brytanii prezenter radiowy i telewizyjny. Jest gospodarzem programów "Chris Evans Breakfast Show" i "The One Show". Chris Evans to nie tylko osobistość medialna w Anglii, ale także biznesmen i producent. Jest również wielkim miłośnikiem motoryzacji, posiadającym własną kolekcję rozmaitych samochodów.

Zobacz też: Clarkson, Hammond i May powrócą w internecie?

- Jestem podekscytowany tym faktem. "Top Gear" to mój absolutnie ulubiony program. Stworzyła go grupa genialnych umysłów, które kochają auta i rozumieją, jak pokazać rzeczy skomplikowane w formie zabawy, beztrosko i banalnie prosto, podczas gdy w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie. To właśnie geniusz "Top Gear" - skomentował Chris Evans.

Pewne jest już, że znane trio prowadzących: Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond, na dobre pożegnało się z "Top Gear". Co więcej, panowie opuszczają też stację BBC. Najnowsze wieści donoszą, że trójka Brytyjczyków dogadała się z amerykańską platformą Netflix.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: