SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Co nowego w TVN Turbo - prezentacja jesiennej ramówki 2014 - GALERIA

Co nowego w TVN Turbo - prezentacja jesiennej ramówki 2014 - GALERIA

04.09.2014, godz. 15:42
Arkadiusz Klich, Marcelina Zawadzka
Arkadiusz Klich, Marcelina Zawadzka - prezentacja jesiennej ramówki TVN Turbo foto: Super Express

Ruszyła nowa jesienna ramówka TVN Turbo. Prawdziwie męska stacja telewizyjna tym razem proponuje aż 22 polskich produkcji (10 polskich nowości) i kilka zagranicznych. Na antenę trafiają całkiem nowe formaty oraz świeże odcinki znanych i lubianych pozycji. Będzie jak zwykle tematyka fotoradarowa, ciekawostki technologiczne, trochę moto kina i to co faceci lubią najbardziej - samochody.

TVN Turbo wchodzi w jesień z nowym szefem kanału i nowymi propozycjami. Jak zwykle stacja trzyma nogę na gazie i nie zwalnia tempa. Na antenie stacji będzie można zobaczyć aż 10 nowości, nowych prowadzących i jeszcze więcej motoryzacji. Dodatkowo wchodzi też 10 premier zagranicznych oraz kontynuacja rodzinnych produkcji, które od lat maja wierną grupę ludzi.

10 jesiennych nowości stacji TVN Turbo

Wśród propozycji znów będzie można zobaczyć fachowe porady, a też dużo testosteronu, przygód i świetnej zabawy. Nowością jest "K2 - Kierowców dwóch" z prowadzącymi Tomkiem Kucharem i Kubą Bielakiem. Panowie pokażą jak bezpiecznie jeździć i przy okazji nieźle narozrabiają. W "Gwiazdach czterech kółek" Rafał Jamielita i Patryk Mikiciuk przyjrzą się kultowym filmom z motoryzacją w tle i spróbują w podobny sposób przetestować podobne kultowe samochody. Kolejna propozycja z piękną Miss Polonia 2011 nazywa się "Dendżer". Marcelina Zawadzka i Arkadiusz Klich poddadzą nietypowym eksperymentom przedmioty codziennego użytku.

Zobacz też: Patryk Mikiciuk od Legend PRL-u sprzedaje swojego Forda Mustanga - ZDJĘCIA

W "Science show" Karol Wójcicki - młody popularyzator nauki i miłośnik astronomii przybliży i wytłumaczy zjawiska, z którymi mamy na co dzień do czynienia. Badacz i dziennikarz Jacek Podemski ruszy szlakiem miejsc, które wciąż skrywają wiele tajemnic - program "Wstęp wzbroniony" to oferta dla ciekawskich i żądnych wrażeń. W "Śmieciach z sieci", czyli programie z głupimi filmikami wyłowionymi z internetu, poziom żenady spróbuje pobić Michał Migała. Dokument "Żarty śmierci" to cykle, gdzie pokazane zostaną autentyczne, ale nietypowe przypadki zgonów, jakie miały miejsce w Polsce.

Inna nowość to "Absurdy drogowe" poświęcone tropieniu dziwnych rozwiązań drogowych które zamiast pomagać, utrudniają życie kierowcom, a format poprowadzi nowy duet Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski. Adam Kornacki w kolejnym nowym formacie "Wypad z kraju" wyruszy w podróż za granicę, opowie o nietypowych przepisach drogowych, pokaże ciekawe miejsca związane z motoryzacją i przyjrzy się oryginalnym zwyczajom kierowców. "Poza prawem" to dokumentalna seria o historiach wziętych żywcem z polskich ulic, przygranicznych miasteczek i wielkich metropolii. Tu kamera śledzi akcje policjantów i straży granicznej, pościgi i aresztowania.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: