SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Co nowego w TVN Turbo - prezentacja jesiennej ramówki

Co nowego w TVN Turbo - prezentacja jesiennej ramówki

04.09.2013, godz. 08:30
prezentacja jesiennej ramówki TVN Turbo
foto:

We wrześniu z warkotem silników, piskiem opon i całkiem nowymi programami rusza TVN Turbo. Jesienna ramówka poza jazdą ze znanymi pozycjami, przygotowała dla widzów również sporo nowego. Będzie tematyka lotnicza, programy o wojsku, sporo ciekawostek, lista najbardziej kultowych samochodów, czy to, co mężczyźni kochają najbardziej – gadżety.

Telewizja TVN turbo przygotowała nową programową ramówkę, z pięcioma nowościami na antenie. Pierwszą spośród tych propozycji jest  "Top Wings". Ten program przeniesie każdego w świat dotychczas zarezerwowany dla nielicznych. Spotkania z pasjonatami latania, tajemnice maszyn lotniczych, nietuzinkowe trasy i niezwykłe lotnicze wydarzenia. Gospodarzami są pilot zawodowy Wojciech Dobrzeniecki oraz jego uczeń Piotr Fiedler.

Kolejna nowość to "Siła armii" z prowadzącym, majorem Arkadiuszem Kupsem. Związany z wojskiem prowadzący będzie prezentował czym tak naprawdę jest współczesne wojsko. Dziś, aby być żołnierzem nie wystarczy hart ducha i dobra kondycja. W armii karierę robią osoby z zacięciem technologicznym informatycznym.

>>> Męska Rzecz 2012: Audi RS4 Avant najbardziej męskim samochodem roku - WIDEO <<<

Nowa propozycja Kuby Bielaka to "Jazda (nie) polska". Prowadzący jako znawca zwyczajów, grzechów i zachowań kierowców sprawdza, czy wszędzie są one takie same. Jak jeżdżą Grecy? Na co trzeba uważać na drogach Skandynawii? Czy policjanci w Finlandii są wyrozumiali? O tym będzie można się dowiedzieć z tej właśnie produkcji.

Razem ze znanymi postaciami świata mediów, w programie "44 kultowe samochody" widzowie poznają kultowe samochody, które ciągle budzą wiele emocji. Wśród nich znalazł się Cadillac Edwarda Gierka, Citroen DS De Gaulle'a i Fantomasa, polski Maluch, ciężarówka STAR, czy rosyjska Wołga.

Ostatnią nowość sezonu będzie "Nowy gadżet". Nowocześniejsze urządzenia, najrozmaitsze aplikacje i różnorodność ofert związanych z gadżetami zaprezentuje Kuba Klawiter. Prowadzący, będący nową postacią w TVN Turbo przetestuje najciekawsze, dostępne na rynku przedmioty, sprzęty i aplikacje.

TVN Turbo to także propozycje już doskonale znane. Wśród programów pojawią się m.in.: "Automaniak", "Zakup kontrolowany", "Legendy PRL-u", "Uwaga pirat!", "Jazda polska", "Królowie driftu", "Moto-ON, "Samochód marzeń: kup i zrób", czy "Agromachina". Poza tym kontynuacja programów obejmuje produkcje informacyjne i interwencyjne, związane z emocjami sportowymi i ciekawostkami oraz filmami dokumentalnymi.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: