SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Co nowego w TVN Turbo - prezentacja wiosennej ramówki

Co nowego w TVN Turbo - prezentacja wiosennej ramówki

05.03.2014, godz. 10:28
Automaniak - program TVN Turbo
foto: TVN Turbo

Ruszyła nowa wiosenna ramówka TVN Turbo. Prawdziwie męska stacja telewizyjna zaprasza na jazdą z programowymi nowościami oraz najświeższymi odcinkami znanych i lubianych pozycji. Będzie tematyka fotoradarowa, łowienie ryb, ciekawostki związane z zagranicznymi wyjazdami oraz to, co faceci lubią najbardziej - samochody oraz gadżety.

Telewizja TVN turbo przygotowała nową programową ramówkę, z kilkoma nowościami na antenie. Pierwszą spośród tych propozycji jest  "69 co nas wkurza na drodze". Seria ta jest rankingiem najbardziej irytujących zachowań na drodze. Znani i lubiani komentatorzy tym razem wypowiedzą się na temat tego, co przyprawia ich o złość, gdy siadają za kierownicą. A za kółkiem komentatorskim zasiądą m.in.: Włodzimierz Zientarski, Jacek Borkowski, Mariusz Pudzianowski, Łukasz Nowicki, Kajetan Kajetanowicz, Maciej Wisławski, czy Paweł Królikowski.

Kolejna nowość to "Będzie Pan zadowolony". W każdym odcinku programu odwiedzane są z ukrytą kamerą losowo wybrane warsztaty samochodowe, w celu sprawdzenia umiejętności mechaników. Czy uda im się zlokalizować awarię i szybko ją naprawić? To cykl dla osób, które chcą wiedzieć, jak i gdzie naprawić swoje auto oraz gdzie na pewno tego nie robić.

"Emil łowca fotoradarów" to program typu reality. Bohaterem jest Emil Rau, który od kilku lat toczy walkę ze strażą miejską i montowanymi wbrew przepisom fotoradarom. W programie widzowie będą towarzyszyć Emilowi w jego zmaganiach. Jgo narzędziem walki jest kamera i kanał internetowy. Za ich pomocą dokumentuje i ujawnia nadużycia, takie jak nieprawidłowe ustawianie fotoradarów czy umieszczanie ich w miejscach, gdzie nie ma realnego zagrożenia.

Zobacz też: Męska Rzecz 2013: Mercedes-Benz A 45 AMG najbardziej męskim samochodem roku

W każdym odcinku nowej dokumentalnej serii "Zabójcze wakacje" przedstawione zostają niesamowite, mrożące krew w żyłach historie, opowiedziane przez ludzi, którym przyszło się z nimi zmierzyć. Widzowie wyruszają w pełną emocji i dramaturgii podróż, w której przeplatają się ze sobą strach i niebezpieczeństwo. Bohaterami są zwykli turyści, którym przyszło znaleźć się w niezwykle niebezpiecznych okolicznościach.

"Reel Rivals" to nowa seria, w której ukazane zostaną zmagania amatorów wędkowania w połowie wielkich ryb. Twardziele staną przed niezwykle niebezpieczną i ryzykowną misją: muszą m.in. złapać i wyciągnąć na brzeg ważącego prawie 300 kilo marlina. Bohaterami serii są miłośnicy wędkarstwa, którzy przybywają na Florydę, by zmierzyć swe siły w walce z tą wspaniałą rybą.

Poza tym TVN Turbo to także propozycje już doskonale znane. Wśród programów pojawią się m.in.: "Automaniak", "Zakup kontrolowany", "Legendy PRL-u", "Uwaga! Pirat!", "Jazda polska", "fachowcy i pechowcy", "Moto-ON, "Samochód marzeń: kup i zrób", czy "Nowy gadżet". Poza tym kontynuacja programów obejmuje produkcje informacyjne i interwencyjne "Raport turbo" czy "Turbo kamera", programy związane z emocjami sportowymi oraz ciekawostkami.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: