SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Co nowego w TVN Turbo: wiosenna ramówka 2015

Co nowego w TVN Turbo: wiosenna ramówka 2015

24.03.2015, godz. 13:37
Automaniak, TVN Turbo
foto: TVN Turbo

Telewizja TVN Turbo przygotowała nową programową ramówkę. Wiosna to świeże odcinki dobrze znanych polskich i zagranicznych produkcji oraz parę ciekawych nowości.

Polskie nowości

"Ale jazda"

Dziwne, niebezpieczne i często śmieszne przygody na drodze, udokumentowane za pomocą amatorskich kamer. W tym programie będzie można obejrzeć ciekawsze i najbardziej nieprawdopodobne historie. Zdarzenia na filmach komentują gwiazdy stacji TVN Turbo.

"Lepszy cwaniak"

Program o wszystkich wymiarach oszczędzania. Podpowie, jak odłożyć pieniądze i zminimalizować zbędne wydatki. Jak legalnie uniknąć niepotrzebnych opłat? Jak poradzić sobie ze skomplikowanymi umowami i jak mądrze inwestować? "Lepszy cwaniak" dokładnie policzy, ile pieniędzy można odłożyć do domowego budżetu, zaprezentuje, jak zgodnie z prawem uniknąć płacenia akcyzy niektórych podatków, sprawdzi, czy warto tankować na podejrzanie tanich stacjach paliw.

Przeczytaj: Wielkie kłopoty Jeremy'ego Clarksona! O co poszło? Czy to koniec "Top Gear"?

"Jak z niczego zrobić coś"

Przy dużej dozie kreatywności można stworzyć coś z niczego. Program pokaże jak w kreatywny sposób można wykorzystać rzeczy, które nas otaczają. Będą małe i duże przeróbki, które powstały za pomocą prostych narzędzi. W domowym zaciszu każdy jest w stanie zbudować przedmioty, które będą przydatne i użyteczne. Prowadzący Mateusz Skulimowski.

Zagraniczne nowości

"Mistrz iluzji"

Dla iluzjonisty Jonathana Goodwina nie ma rzeczy niemożliwych. Widzowie TVN Turbo będą mogli poznać zapierające dech w piersiach sztuczki magika, który będzie naśladować niesamowite wyczyny swoich bohaterów z dzieciństwa. W każdym z odcinków Goodwin zaprezentuje swoją odwagę, zręczność i siłę fizyczną.

"Baba za kółkiem"

Posadzić kobietę za kierownicą ukochanego samochodu? Większość mężczyzn ta myśl przyprawia o palpitacje serca. Czemu? Bo według nich baba kierowca potrafi zamienić się w lądolód, który niszczy wszystko, co napotka na swej drodze.

"Bez tajemnic"

Program "Bez tajemnic" to nowa dokumentalna seria, w której widzowie znajdą odpowiedzi na różne nurtujące kwestie. Za pomocą niezwykle sugestywnych prezentacji, zaawansowanych narzędzi i technik, a także ekstremalnych eksperymentów, program wyjaśnia i tłumaczy, jak działa świat.

"Zakup niekontrolowany"

Jak stać się właścicielem niebanalnego samochodu z duszą? Jak wybrać ten "jeden jedyny" w śród tak wielu dostępnych modeli? W tym programie spełniane są najbardziej oryginalne samochodowe marzenia.

Zobacz też: Nowy sezon Top Gear przed nami: Stig wraca z wakacji

"Kolekcjonerzy aut"

Kolekcjonowanie samochodów to pasja dość droga i dość trudna w realizacji. Bohaterowie tej dokumentalnej serii gotowi są poświęcić czas i pieniądze na zakup wymarzonego modelu. Są w stanie przeskoczyć niejedną przeszkodę, by zdobyć wymarzone cztery kółka. Z dumą pokażą swoje skarby i opowiedzą niezwykłe historie aut z duszą.

"Ekipa garażowa"

Jak Ameryka długa i szeroka wszędzie pełno jest domorosłych konstruktorów i weekendowych mechaników, którzy chowają w swoich garażach niedokończone projekty swoich "samochodów marzeń". Przeszkody, które napotkali na swojej drodze, są różne: brak czasu, pieniędzy lub umiejętności, by dokończyć projekt. Zadaniem "Ekipy garażowej" jest pomoc w przejściu od fazy wiecznego planowania do realizacji.

"Top Guns"

Nowa seria, w której na celowniku znajdzie się najlepsza broń wszech czasów. To obszerne źródło fachowej wiedzy na temat uzbrojenia i wyjątkowy przegląd dedykowany nie tylko fanom strzelectwa. Dwóch wykwalifikowanych strzelców oraz prowadzący Colby Donaldson, będą testować i porównywać broń palną.

Dobrze znane programy

Poza nowościami, w TVN Turbo nie zabraknie także propozycji już doskonale znanych. Wśród programów pojawią się m.in.: "Automaniak", "Zakup kontrolowany", "Legendy PRL", "Uwaga! Pirat!", "Samochód marzeń: kup i zrób", "Nowy gadżet", "Top Wings", "Raport Turbo", "Turbo kamera", "Emil łowca fotoradarów", "Gwiazdy czterech kółek", "Będzie pan zadowolony", "Science show", "Absurdy drogowe". Poza tym kontynuacja programów obejmuje produkcje informacyjne i interwencyjne "Raport turbo" czy "Turbo kamera", programy związane z emocjami sportowymi oraz ciekawostkami.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: