SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Dziewczyna Bonda Naomie Harris pozuje z Range Roverem Evoque kabrio

Dziewczyna Bonda Naomie Harris pozuje z Range Roverem Evoque kabrio

18.11.2015, godz. 14:03
Dzieczyna Bonda Naomie Harris pozuje z Range Roverem Evoque kabrio
Dzieczyna Bonda Naomie Harris pozuje z Range Roverem Evoque kabrio foto: Land Rover

Dziewczyna Agenta Jamesa Bonda z ostatniej części filmowych przygód 007 pt. „Spectre” wzięła udział w sesji zdjęciowej całkowicie odwracając uwagę od auta. Gwarantujemy, że oprócz Naomie Harris jest na zdjęciach plaża w Santa Monica i Range Rover Evoque kabrio.

Osoby, które nie zwróciły uwagi na auto i tło informujemy, że na plaży w Santa Monica gdzieś obok Naomie Harris zaparkowano nowego Range Rovera Evoque Convertible. Producent auta przedstawił teorię, nieco naciąganą według nas, która mówi o powiązaniach pomiędzy dziewczynami Agenta 007, a autami Jaguar Land Rover, które często pojawiały się w filmach z Jamesem Bondem.

Zobacz też: Wszystkei samochody z filmu "Spectre"

Druga kontrowersja dotyczy autora zdjęci. Ben Watts to fotograf specjalizujący się w sesjach modowych, dlatego też główną rolę zagrała tu aktorka, a nie samochód. Być może żaden znany fotograf motoryzacyjny nie zgodził się sesję z tym dziwadłem (mowa oczywiście o Evoque kabrio, nie o Naomie). Wszyscy, którzy zechcą zobaczyć Range Rovera Evoque kabrio na żywo, będą mieli na to okazję w czasie targów motoryzacyjnych w Las Vegas, gdzie auto będzie miało oficjalną premierę. Ceny za nowy kabriolet Range Rovera w USA startują od 50 dolarów, a w Wielkiej Brytanii od 47 tysięcy Funtów. Auto ma wejść do sprzedaży za kilka miesięcy.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: