SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Dziewczyna całuje tak jak parkuje. Poznaj charakter kobiety po sposobie parkowania auta

Dziewczyna całuje tak jak parkuje. Poznaj charakter kobiety po sposobie parkowania auta

25.03.2014, godz. 03:10
Dziewczyna całuje tak jak parkuje
foto:

Woli bokiem czy tyłem? Potrafi ustawić auto idealnie przy krawężniku czy bezczelnie wjeżdża na chodnik? Jeśli chcesz poznać charakter kobiety już na pierwszej randce, sprawdź, jak parkuje. Będziesz wtedy wiedział, czy jest odważna i czy pocałuje cię na pierwszej randce...

Psycholodzy twierdzą, że jeśli kobieta zostawia samochód ustawiony krzywo, może to świadczyć o jej niedbałości albo o... artystycznej naturze. Artyści przeważnie nie znoszą porządku. I za wszelką cenę chcą się wyróżnić. Kobieta zostawiająca samochód w poprzek, na przekór wyznaczonym miejscom, może być otwarta na świat i szalona. Spotkanie z nią nie będzie nudne. Z pewnością potrafi zaskoczyć partnera.

Przeczytaj też: Kolor samochodu dla kobiety wcale nie jest najważniejszy

Na drugim biegunie znajduje się kobieta, która parkuje tylko tam, gdzie są do tego wyznaczone miejsca. Zawsze wjeżdża między linie i będzie tak długo korygować, aż nie stanie idealnie. To perfekcjonistka. Stara się mieć wszystko poukładane. Nie pocałujemy jej na pierwszej randce. Może dopiero na trzeciej...

Jeśli kobieta zostawia auto na zakazie albo miejscu dla inwalidów, to trzeba na nią uważać. Z jednej strony myśli, że żadne zasady jej nie dotyczą. Ale z drugiej – może zrobić z faceta pantoflarza.

Sprawdź: Kobiety za kierownicą są mądrzejsze od mężczyzn

Omijać szerokim łukiem trzeba natomiast panie, które parkują w błocie. To prawdziwe życiowe ofermy. Nie dość, że nie dba o czystość samochodu, to jeszcze brudzi swoje ubranie. Nad spotkaniem z taką gapą zostawiającą samochód w błocie trzeba się naprawdę dobrze zastanowić, bo może się to skończyć katastrofą.

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: