SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Felipe Massa w Warszawie na Shell V-Power Nitro+ Show

Felipe Massa w Warszawie na Shell V-Power Nitro+ Show

20.05.2013, godz. 10:33
Felipe Massa w Warszawie na Shell V-Power Nitro+ Show
foto: AKPA

Firma Shell z okazji wprowadzenia do sprzedaży nowego paliwa Shell V-Power Nitro+, zorganizowała na ulicach Warszawy motoryzacyjne show z Felipe Massą w roli głównej. Utytułowany kierowca wyścigowy wykonał pokazowe przejazdy bolidem F1, którym startował w barwach Scuderia Ferrari w sezonie 2009.

W związku z pierwszą edycją imprezy Shell V-Power Nitro+ Show zorganizowaną w stolicy, w sobotę 18 maja okolice pl. Bankowego zamieniły się w tor wyścigowy. Widzowie podziwiali jak brazylijski kierowca przejeżdża kolejne okrążenia za kierownicą Ferrari i wykonuje pokazowe pit-stopy. Można było się też przekonać na własne uszy, jak głośno pracuje silnik wyścigówki.

Poza samochodem prowadzonym przez Felipe Massę, podczas imprezy firma LEGO wystawiła pełnowymiarową makietę bolidu F1, zbudowaną z klocków przez dwóch pracowników Shella i Ferrari. Inną atrakcją była parada aut marki Ferrari, czy aleja "samochodów filmowych", wśród których znalazły się m.in. takie repliki jak: czarny KITT z serialu "Nieustraszony", DeLorean z "Powrotu do przyszłości", auto Freda Flintstone'a z "The Flintstones", czy ambulans z "Pogromców duchów".

WIDEO - tak w Warszawie jeździł bolidem F1 Felipe Massa

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: