SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Ferrari wraca do Warszawy! Nowy salon już niebawem

Ferrari wraca do Warszawy! Nowy salon już niebawem

26.05.2014, godz. 10:38
Ferrari California T
    foto: Ferrari

Na początku maja potwierdzono oficjalnie krążące plotki na temat likwidacji salonu Ferrari w stolicy. Potencjalni zainteresowani kupnem włoskich aut nie muszą jednak się martwić, gdyż na dniach zostanie otwarty nowy salon.

Na nowego przedstawiciela Ferrari w Warszawie wybrano rodzinną firmę dealerską Pietrzak, która zastąpi w tej roli grupę dealerską Sobiesław Zasada. Nowy salon będzie mieścił się w tym samym miejscu, co poprzedni - przy ulicy Nowy Świat. Otwarcie zapowiadane jest jeszcze w tym tygodniu. Właścicielem nowej placówki będzie ta sama spółka, do której należy salon Maranello Motors w Katowicach.

Przeczytaj też: Robert Lewandowski o Ferrari F12 Berlinetta: Ciężko na nie zapracowałem - GALERIA

Dlaczego Zasada zrezygnował ze sprzedaży samochodów marki Ferrari? - Spółka Granturismo Italia po 4 latach rezygnuje ze sprzedaży samochodów Ferrari, która obydwu stronom nie przynosi zadowalających rezultatów. Normy sprzedaży narzucone przez fabrykę nie znajdują odzwierciedlenia w polskich realiach - cytujemy za IBRM Samar rzecznika prasowego grupy Sobiesław Zasada, Jana Żdżarskiego.

W mediach pojawiają się spekulacje, która ze strony odstąpiła od współpracy, sugerując, że centrala Ferrari mogła być niezadowolona z osiąganych efektów. Włoski producent nigdy nie zajął oficjalnego stanowiska w tej kwestii.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Michalak zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: