SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Fiat 500 w kredycie Siesta+. Odbierz teraz, zapłać w przyszłym roku!

Fiat 500 w kredycie Siesta+. Odbierz teraz, zapłać w przyszłym roku!

03.07.2017, godz. 13:05
Fiat 500 Riva
Fiat 500 Riva foto: Fiat

Fiat 500 kończy 60 lat, a to doskonała okazja by stać się właścicielem małego i kultowego brzdąca. Tylko 6-go lipca będzie można sfinansować zakup w ramach ciekawego kredytu Siesta+.

Fiat zaprasza do salonów w dniu 6 lipca, kiedy to będą one otwarte aż do północy. Właśnie wtedy będzie można otrzymać ofertę finansowania Siesta+, która obejmie wszystkie modele dostępne w ofercie włoskiego producenta. Dodatkowo zobaczyć będzie odświeżonego minivana 500L, który otrzymał aż 40% nowych części.

Zobacz też: Fiat 500L po liftingu - niczym mniejszy brat

Dzięki finansowaniu Siesta+ wyjedziemy z salonu autem bez wpłaty własnej, a pierwszą ratę będziemy musieli zapłacić w styczniu 2018 roku. Oferta będzie obowiązywała tylko tego jednego dnia i obejmie samochody dostępne od ręki na placach dilerskich.

Fiat 500 to prawdziwa ikona motoryzacji z którą mogą równać się tylko Garbus  i Mini Morris. Zmotoryzował on Włochy, będąc jednocześnie tanim i stylowym autem. Na ponad 100 rynkach całego świata sprzedał się w liczbie przekraczającej 6 000 000 egzemplarzy. Co więcej, Fiat 500 jest produkowany od 10 lat w Polsce, w tyskiej fabryce uhonorowanej tytułem World Class Manufacturing.

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

autor: Mateusz Lubczański zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: