SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Film "Wściekli 7": nowy trailer pokazany podczas Super Bowl 2015 – WIDEO

Film "Wściekli 7": nowy trailer pokazany podczas Super Bowl 2015 – WIDEO

02.02.2015, godz. 16:39
Wściekli 7
Wściekli 7 foto: YouTube

Podczas finału Super Bowl 2015 pokazany został najnowszy trailer siódmej części serii „Szybcy i Wściekli”. Pełen szybkich samochodów, niebezpiecznych i wybuchowych akcji film jest kontynuacją tego co się działo w poprzedniej odsłonie. Przy okazji w obrazie ostatni raz wystąpił tragicznie zmarły Paul Walker.

"Wściekli 7" zawiera ciąg kolejnych zdarzeń, które opisuje ostatnia historia "Szybcy i wściekli 6". W filmie tym Dominic Toretto (Vin Diesel) i Brian O'Conner (Paul Walker) pokonali ekipę Owena Shawa (Luke Evans). Po powrocie do Stanów Zjednoczonych bohaterowie zaczynają prowadzić nareszcie normalne życie. Wtedy też spada na nich zemsta brata Owena – Iana Shawa (Jason Statham). To on zabija w Japonii Hana (Sung Kang) - zdarzenie to miało miejsce w trzeciej części serii o tytule "Tokio Drift".

Zobacz też: Zwiastun filmu "Wściekli 7": taka będzie ostatnia część "Szybkich i wściekłych" z Paulem Walkerem

W nowym trailerze widać sceny w których zniszczeniu ulega amerykański dom Dominica i jego rodziny. Jak również wiele scen walki czy pościgów z użyciem najszybszych aut jak Bugatti Veyron czy Lykan Hypersport. Najnowszy trailer zapowiada, że w „Wściekłych 7” nie zabraknie szybkich aut, pięknych kobiet i wielu efektów specjalnych.

Siódma część przygód Briana O’Connera wejdzie do kin w USA 3 kwietnia. W Polsce pojawi się tydzień później – 10 kwietnia.

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: