SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news FROG ma nowe zarzuty! Oskarża się go o zniszczenie samochodów

FROG ma nowe zarzuty! Oskarża się go o zniszczenie samochodów

02.12.2014, godz. 12:29
Robert N., Frog,
foto: Super Express

Ciąg dalszy kontrowersji wokół Roberta N. ps. Frog. Jak dowiedział się RMF FM słynny pirat drogowy to także awanturnik. Oskarża się go o zniszczenie aż trzech samochodów.

Jak czytamy na stronie rmf24.pl, prokuratura oskarża Roberta N. o dewastację zaparkowanych aut. Tego czynu Frog miał dopuścić się 1,5 roku temu na warszawskim Mokotowie. Zarzut dotyczy rzucania butelkami w auta z balkonu oraz chodzenia po karoserii jednego pojazdu i wyrwanie z niego tablic rejestracyjnych.

Rozprawa dotycząca wyżej opisanych uszkodzeń pojazdów odbędzie się w Warszawie 9 stycznia. Za dewastację mienia mężczyźnie może grozić do pięciu lat więzienia.

Zobacz też: Ponad 100 zarzutów dla Froga! Cztery sądy zajmą się sprawą wykroczeń pirata

Przypomnijmy też, że przeciwko Robertowi N. trwa obecnie inne postępowanie w związku ze sprowadzeniem bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy drogowej. Ponadto stołeczna drogówka niezależnie wystąpiła o ukaranie kierowcy za drogowe wykroczenia. Wnioski trafiły już do pięciu wydziałów w czterech warszawskich sądach. W każdym przypadku sąd może wymierzyć karę nawet do 5 tys. zł grzywny.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: