SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news FROG nie chce zapłacić grzywny! Złożył sprzeciw od wyroku sądu

FROG nie chce zapłacić grzywny! Złożył sprzeciw od wyroku sądu

18.12.2014, godz. 13:55
Robert N., Frog
foto: Super Express

Robert N. migający się od konsekwencji za swój szalony warszawski rajd, zaczął stosować kolejne triki, aby odsunąć od siebie widmo kary. FROG złożył sprzeciw od pierwszych dwóch wyroków warszawskiego Sądu Rejonowego dla Mokotowa. Nie chce zapłacić zasądzonej grzywny (dwa razy po 5000 zł) za drogowe wykroczenia.

Drogówka działająca przeciwko Robertowi N., który w czerwcu urządził sobie wyścig z motocyklistami przez Warszawę, postawiła ponad 100 zarzutów odnośnie wykroczeń w ruchu drogowym. Wnioski o ukaranie trafiły do pięciu wydziałów w czterech stołecznych sądach (Pradze Północ, Pradze Południe, Śródmieściu, a dwa wnioski do sądu na Mokotowie).

Przeczytaj też: Biegli wydali opinię o BMW M3 Forga: auto nie powinno być dopuszczone do ruchu!

Jak dowiedziało się radio RMF FM, Robert N. złożył sprzeciw od pierwszych dwóch wyroków sądu, wydanych w trybie nakazowym przez mokotowski wymiar sprawiedliwości. Od wyroków wydanych w takim trybie przysługuje pełne prawo sprzeciwu, a słynny drogowy pirat z niego skorzystał. Jak czytamy na stronie RMF FM, teraz sąd będzie musiał rozpatrzeć tą samą sprawę w normalnym trybie, z udziałem stron postępowania.

Można się więc spodziewać, że Robert N. zastosuje podobne triki, gdy tylko zapadną następne wyroki w sprawach prowadzonych przez wydziały na Pradze Północ, Pradze Południe i w Śródmieściu.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: