SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news FROG nie daje o sobie zapomnieć. Wciąż zaczepia policję i wynajmuje BMW M3

FROG nie daje o sobie zapomnieć. Wciąż zaczepia policję i wynajmuje BMW M3

12.06.2015, godz. 01:00
To nowe popisy Froga
foto: YouTube

Robert N. ps. FROG nie przestaje szokować! Pirat drogowy opublikował w Internecie film, na którym jego słynne białe BMW M3 pędzi ulicami Warszawy. I skrytykował nowe przepisy ruchu drogowego. - Tacy jak my będą po prostu policji częściej uciekać - twierdzi.

Ma dwa prokuratorskie zarzuty sprowadzenia bezpośredniego zagrożenia katastrofą w ruchu lądowym, policyjny dozór, zakaz prowadzenia pojazdów i może trafić za kratki na długie lata. Mimo to FROG nie spokorniał i poprzez swój profil w internecie podnosi ciśnienie śledczym. Niedawno opublikował film, na którym widać deskę rozdzielczą jednego auta i słynne BMW M3 jadące tuż przed nim. Auta pędzą z zawrotną prędkością i driftują.

Zobacz też: 2015 lifting BMW M3: tylko drobna kosmetyka

W tle słychać głos Roberta N. - A teraz będzie mały komentarz do nowych przepisów. Słuchajcie, te przepisy nie są po to, żeby było bezpieczniej. Są po to, żeby zwiększyły się datki z naszych kieszeni! - przekonuje pirat. - Jedyne, co się zmieni, to wysokość łapówek oraz liczba desperackich ucieczek przed policją. Młodzi ludzie obawiający się utraty prawa jazdy będą szli na całość. Czy to będzie bezpieczne? - pyta zaczepnie FROG.

Policja już widziała jego nagranie. - Sprawdzamy je - mówi st. asp. Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji. Jednak 25-latek najprawdopodobniej nie prowadził żadnego z nagranych aut. Jak podkreśla na swoim internetowym profilu, ma zakaz prowadzenia pojazdów, dlatego otworzył miniwypożyczalnię FROCAR i udostępnia słynne białe BMW M3. - Nie chcę, żeby się zastało - żartuje Robert N. Za godzinę jazdy trzeba zapłacić 300 zł i aż 10 tys. zł kaucji!

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: