SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Frog od białego BMW M3 powraca! Jest nowy film z driftu pod tęczą - WIDEO

Frog od białego BMW M3 powraca! Jest nowy film z driftu pod tęczą - WIDEO

25.08.2014, godz. 12:08
drift BMW M3 pod tęczą
foto: YouTube

Rober N. znany bliżej internautom jako szaleniec z BMW M3, kolejny raz chwali się popisami. Tym razem wrzucił na swój kanał w serwisie YouTube wideo z driftu pod warszawską tęczą na Placu Zbawiciela.

Robert N. znów drwi sobie z policji. Kierowcy białego BMW M3 posługującemu się pseudonimem Frog najwidoczniej mało, że prokuratura prowadzi wobec niego postępowanie. Tym razem szaleniec gra na nosie funkcjonariuszom wrzuceniem do sieci własnego nagrania spod tęczy, o którym pisaliśmy już w czerwcu (wówczas w sieci było tylko amatorskie nagranie tego zdarzenia).

Czytaj też: Pirat Robert N. ps. FROG uciekał przed policją Mercedesem przez dwa powiaty!

Dla przypomnienia Robertowi N. postawiono 7 zarzutów za przestępstwa kryminalne (m.in. nielegalne posiadanie broni palnej, przywłaszczenie dokumentów tożsamości innej osoby, poświadczenie nieprawdy celu wyłudzenia kredytu). Ponadto Prokuratura Apelacyjna w Krakowie ponownie rozpatruje sprawę pirackiego rajdu Mercedesem w okolicach Kielc, gdzie Frog popełnił 80 wykroczeń! Śledczy wciąż badają również sprawę wyścigu z motocyklami po ulicach Warszawy.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: