SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news FROG z BMW M3 idzie do więzienia. Kolejne procesy trwają

FROG z BMW M3 idzie do więzienia. Kolejne procesy trwają

18.04.2016, godz. 12:17
Sąd wziął się za Froga
Sąd wziął się za Froga foto: Super Express

Szum medialny po pirackich popisach kierowcy, który białym BMW M3 pędził przez Warszawę wielokrotnie przekraczając prędkość i łamiąc szereg innych przepisów nieco ucichł, ale sądy absolutnie nie zapomniały o tej sprawie. Właściciel auta na swoim profilu facebookowym opublikował zdjęcie "bileciku przedłużającego mu majówkę", czyli wezwanie do stawienia się 20 kwietnia w Zakładzie Karnym Warszawa Białołęka.

Dwa prawomocne wyroki za wykroczenia popełnione przez Roberta N. już zapadły, a kolejne procesy trwają. Pierwszy proces zakończył się wyrokiem 10 dni aresztu, a drogi zmusza Froga do 30 dni odsiadki.

Na oficjalnym profilu facebookowym pojawił się wpis i zdjęcie:

"Post ten publikuję ponieważ pytacie często na czym stanęły moje sprawy w sądzie. A więc... Na chwilę obecną mam 2 prawomocne wyroki za wykroczenia 10 oraz 30 dni aresztu a także 3 lata zakazu prowadzenia pojazdów. Pozostałe 3 sprawy wykroczeniowe są na etapie apelacji złożonej przez Policje. Maksymalne grzywny i zakazy ich nie zadowalały. Chcą abym za każdą z dzielnic, którą widzimy na filmie dostał odsiadkę. Dla niewtajemniczonych: film podzielono na 5 fragmentów (każda dzielnica osobno) i za każdy z tych fragmentów odpowiadam niezależnie przed 5 różnymi sądami. Dodatkowo pragnę przypomnieć, że toczy się sprawa, w której jestem oskarżony o spowodowanie niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym (do 8 lat pozbawienia wolności)... Poniżej podsyłam bilecik przedłużający mi majówkę. Co o tym sądzicie? Chciałbym poznać Wasze zdanie. Miłego dnia"
.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: