SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news FROG znowu w akcji! Szybki przejazd po Warszawie w Mitsubishi Lancer EVO X

FROG znowu w akcji! Szybki przejazd po Warszawie w Mitsubishi Lancer EVO X

15.06.2015, godz. 12:47
260 km/h po Warszawie w Mitsubishi Lancer EVO X
Mitsubishi Lancer EVO X foto: YouTube

Prowokowanie policji i serwowanie pożywki do burzliwych dyskusji - oto specjalność FROGA. Człowiek funkcjonujący w internecie pod pseudonimem Boguś z M3, a w prokuraturze znany jako Robert N., skutecznie podsyca ogień, jaki wybuchł wokół jego osoby po wrzuceniu do internetu słynnego filmu z przejazdu BMW M3 po stolicy.

Znany w całym kraju warszawski pirat drogowy nie pozwala się nudzić internautom. FROG wrzucił do sieci kolejne wideo, na którym prezentuje nocne przejazdy Mitsubishi Lancer EVO X. Samochód jeździ po Warszawie z wysokimi prędkościami - w pewnym momencie na filmie widać, jak japoński sedan sunie z szybkością 260 km/h! Kto siedzi za kierownicą? Tego nie wiadomo.

Zobacz też: Pędził 224 km/h zatłoczoną trasą S2 i S8!

Nagranie pojawiło się na facebookowym profilu Bogusia z M3. Do niego został dołożony też opis: "Mieliśmy nie publikować pewnych filmów aby nie prowokować i nie drażnić. Ale skoro dziś cały dzień w radio i w TV nie mieli innych tematów to my też nie pozostaniemy dłużni".

Wszystko po tym, jak podczas weekendu w mediach zawrzało po opublikowaniu przez policję nagrania z wideorejestratora. Funkcjonariusze ścigali wspomniane czerwone Mitsubishi podczas komunikacyjnego szczytu na trasie S2. Zatrzymany kierowca, wykonujący ryzykowne manewry podczas ucieczki, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i nie miał dokumentów auta, które zostało odholowane.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: