SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news FSO Polonez - najgorsze auto świata zdaniem Jeremy'ego Clarksona - WIDEO

FSO Polonez - najgorsze auto świata zdaniem Jeremy'ego Clarksona - WIDEO

26.03.2015, godz. 15:20
FSO Polonez
foto: materiały promocyjne

Jeremy Clarkson żegna się po 27 latach z "Top Gear". Warto przypomnieć, że w tym słynnym brytyjskim programie pojawił się za kadencji dziennikarza polski akcent - test FSO Poloneza. Prezenter nie zostawił na tam samochodzie "suchej nitki" i określił go mianem najgorszego samochodu świata.

Jednym z polskich akcentów w brytyjskim programie Top Gear był test FSO Poloneza. Auto, którym jeździł Jeremy Clarkson zostało dosłownie zrównane z betonem. Prezenter zarzuca popularnemu "poldkowi" m.in. małą moc, brak przyczepności czy problemy ze skrzynią biegów. Puenta całego testu brzmi: "Już wiem, dlaczego Wałęsa obalił komunę. Chciał po prostu nowego samochodu!". Test Poloneza zostaje zwieńczony "grą w zbijanego" oraz totalnym zniszczeniem samochodu.

Zobacz też: Wielkie kłopoty Jeremy'ego Clarksona! O co poszło?

Wszystko to dzięki człowiekowi, który został wyrzucony ze stacji BBC za awanturę z jednym z producentów "Top Gear". Jeremy Clarkson miał podobno wpaść w furię w związku z brakiem ciepłego posiłku (stek z frytkami) po całym dniu nagrywania kolejnego odcinka. W wyniku jego działań został uderzony jeden z producentów.

Przypominamy test FSO Poloneza przeprowadzony przez Jeremy'ego Clarksona.

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: