SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Gdańsk ul. Hallera. Kolejne potrącenie przechodnia na tym samym przejściu! - WIDEO

Gdańsk ul. Hallera. Kolejne potrącenie przechodnia na tym samym przejściu! - WIDEO

14.05.2014, godz. 00:57
Potrącenie pieszego Gdańsk ul. Hallera
Potrącenie pieszego foto: YouTube

Czarna seria wypadków na ul. Hallera w Gdańsku nie ma końca! Wystarczyły zaledwie dwie godziny od ostatniego potrącenia człowieka, aby na feralnym przejściu dla pieszych ponownie doszło do kolejnego wypadku. Kiedy to wreszcie się skończy?

W przeciągu 1,5 roku na "zebrze" przy ul. Hallera potrąconych zostało aż 6 osób. Kolejnych kilkanastu przechodniów tylko dzięki szczęściu uniknęło wypadku. Miejsce to jest uważane za najbardziej newralgiczny punkt Trójmiasta. Pomimo znaków informacyjnych i ostrzegawczych świetlików zainstalowanych w jezdni, sytuacja nie ulega poprawie.

Sprawdź też: Zmiótł przechodnia z przejścia dla pieszych na oczach policjantów - WIDEO

W poniedziałek 12 maja o godz. 15.15. samochód osobowy potrącił tam 58-letniego mężczyznę, na oczach dwóch funkcjonariuszy policji. Poszkodowany z urazem głowy trafił do szpitala, a 81 sprawca stracił prawo jazdy. Zaledwie 2 godziny później w tym samym miejscu sytuacja się powtórzyła. Tym razem auto osobowe potrąciło 22-letnią kobietę. Kierowca Hondy Civic - 47-letni mężczyzna od razu przetransportował poszkodowaną do szpitala i sam zawiadomił policję.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: