SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Hyundai wspiera 73. wyścig Tour de Pologne. Przekazał flotę 57 aut i główne nagrody

Hyundai wspiera 73. wyścig Tour de Pologne. Przekazał flotę 57 aut i główne nagrody

20.06.2016, godz. 10:08
Hyundai wspiera 73. wyścig Tour de Pologne
Hyundai wspiera 73. wyścig Tour de Pologne foto: Hyundai

Hyundai od lat angażujący się w sponsoring sportowy, kontynuuje współpracę z Tour de Pologne. Polski oddział koreańskiej marki dostarczył na potrzeby 73. edycji kolarskiego wyścigu, dokładnie 57 samochodów do obsługi logistycznej.

Największe wydarzenie kolarskie w Polsce po raz kolejny będzie obsługiwane przez flotę pojazdów Hyundaia. Wśród dostarczonych organizatorom wyścigu samochodów znalazły się przede wszystkim modele Tucson, i40, Santa Fe, a także lekki samochód dostawczy H350, dedykowany głównie do przewożenia kolarskiego sprzętu. Do dyspozycji gości specjalnych oraz Dyrektora wyścigu przez cały czas trwania wydarzenia będą dwie flagowe limuzyny Genesis, reprezentujące segment modeli premium.

Sprawdź: TEST Hyundai Tucson 2.0 CRDi 185 KM AWD Tour de Pologne

Specjalnie oklejone w barwach Tour de Pologne pojazdy, które został przekazane do biura zawodów, przejechały w spektakularnym konwoju po trasie warszawskiej rundy wyścigu.

Hyundai jest także sponsorem nagród głównych 73. Tour de Pologne. Najlepsza zawodniczka tegorocznego wyścigu otrzyma całkowicie nowy sedan Hyundai Elantra. Na zwycięzcę edycji dla mężczyzn czeka SUV - Hyundai Tucson, będący najlepiej sprzedającym się modelem Hyundaia w Europie.

.
WIDEO - tak Hyundai wspierał Tour de Pologne w 2015 roku
.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: