SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Infiniti otworzyło trzeci salon w Polsce

Infiniti otworzyło trzeci salon w Polsce

19.04.2016, godz. 09:25
Centrum Infiniti Kraków
Centrum Infiniti Kraków foto: Infiniti

Trzecie w Polsce (po Warszawie i Sosnowcu) Centrum Infiniti zostało otwarte w Krakowie. Obiekt ten jest pierwszych etapem z czterech zaplanowanych w postępującej rozbudowie sieci Infiniti Polska. W sierpniu otwarty ma zostać salon w Poznaniu, jesienią we Wrocławiu, a na przełomie roku w Gdańsku.

Uroczystego otwarcia salonu dokonali François Goupil de Bouillé, wiceprezes Infiniti EMEA (Europe, Middle East and Africa) oraz Jacek Drogosz i Adam Pietkiewicz, prezesi Holdingu 1, do którego należy Infiniti Polska.

Sprzedaż samochodów Infiniti w Polsce oraz w Europie ma się z każdym rokiem tylko lepiej. Wynika to z szybko postępującego wzbogacania gamy Infiniti oraz z obserwacji intensywnych prac nad nowymi modelami, zapowiadanymi wcześniej wersjami koncepcyjnymi. - Naszą wiarę w sukces Infiniti najdobitniej potwierdza podjęty program inwestycyjny – powiedział Jacek Drogosz. – Łączna wartość inwestycji sięga 30 mln złotych.

Zobacz: TEST Infiniti Q30 - żywiołowy kompakt na Torze Jastrząb

Krakowskie Centrum Infiniti zostało zbudowane oczywiście zgodnie z najnowszymi, niezwykle rygorystycznymi standardami marki, które można porównać do standardów pięciogwiazdkowego hotelu. Naturalne materiały wykończeniowe i dyskretna elegancja nie tylko pozwalają docenić urodę samochodów Infiniti, ale też tworzą wyjątkowo przytulną atmosferę. Centrum mieści ekspozycję ośmiu samochodów, a do dyspozycji klientów jest gama dziesięciu samochodów testowych w różnych wersjach. Pełna obsługa serwisowa jest zapewniona na sześciu specjalistycznie wyposażonych stanowiskach.

Po zakończeniu zaplanowanego cyklu inwestycyjnego, Infiniti stanie się marką ogólnopolską, obecną w sześciu głównych aglomeracjach. Zapewni to możliwość doświadczania wyjątkowości Infiniti, z maksymalnie godzinnym czasem dojazdu dla ponad 80% mieszkańców naszego kraju.

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: