SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Offroad Show Poland 2015: IV Targi Pojazdów 4x4 - nasza DUŻA GALERIA

Offroad Show Poland 2015: IV Targi Pojazdów 4x4 - nasza DUŻA GALERIA

09.11.2015, godz. 11:01
IV Targi Pojazdów 4x4 - Offroad Show Poland
IV Targi Pojazdów 4x4 - Offroad Show Poland foto: SuperAuto24.pl

W dniach od 5 do 7 listopada 2015 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie odbyły się IV Targi pojazdów 4x4 – Offroad Show Poland. Miłośnicy pojazdów 4x4 i entuzjaści jazdy w terenie mieli możliwość oglądania najnowszych modeli aut z segmentu 4x4, a także używane pojazdy terenowe oraz campery wyprawowe i quady. Dodatkową atrakcją były rajdówki uczestników Dakaru i mistrzów Polski.

Czwarta edycja targów Offroad Show Poland była doskonałą okazją do zobaczenia wielu aut turystycznych i wyczynowych, a także do zapoznania się z najnowszą ofertą wielu firm związanych z branżą offroadową. Amatorzy jazdy po bezdrożach mogli podpatrzeć zaawansowane rozwiązania techniczne i najnowsze elementy wyposażenia ułatwiające wydostanie się z ciężkiego terenu.

Zobacz też: TEST Mitsubishi Outlander FL: 100 zmian na lepsze?

Targi pojazdów 4x4 to także świetna okazja do zobaczenia z bliska najtwardszych pojazdów na świecie. Mowa oczywiście o rajdówkach startujących m.in. w rajdzie Dakar, czy też w Mistrzostwach Polski pojazdów terenowych.

Wystawcy mieli na stoiskach dosłownie wszystko. Od gadżetów poprawiających wygląd auta, po oświetlenie, elementy napędowe, zawieszenia, opony i wszystko inne, co jest związane z terenówkami. Zwiedzających najbardziej interesowały ekstremalnie przebudowane pojazdy i ogromne ciężarówki wyprawowe i rajdowe.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: