SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Jaguar pobił Audi i Volkswagena w konkursie World Car of the Year!

Jaguar pobił Audi i Volkswagena w konkursie World Car of the Year!

14.04.2017, godz. 10:07
Jaguar F-Pace V6 3.0d AWD
Jaguar F-Pace V6 3.0d AWD foto: Jaguar

Salon samochodowy w Nowym Jorku to nie tylko masa premier nowych modeli, ale i ogłoszenie zwycięzcy konkursu World Car Of The Year. W tym roku tytuł najlepszego auta zgarnął Jaguar F-Pace. Ale to nie wszystko...

Jaguar F-Pace to pierwszy SUV marki i jednocześnie najlepiej sprzedający się model w gamie Jaguara. Pomimo swoich sporych rozmiarów został tak zaprojektowany, by prowadzić się jak standardowa, sportowa limuzyna. Może właśnie dlatego cieszy się taką popularnością wśród klientów jak i uznaniem jurorów. W konkursie World Car Of The Year (Światowy Samochód Roku) pokonał on Audi Q5 oraz Volkswagena Tiguana.

Pisaliśmy o: Zdumiewająca kradzież w fabryce Jaguara!

Co więcej, auto wyjechało z Nowego Jorku z nagrodą World Car Design Of The Year (Światowy Design Samochodu). Jaguar F-Pace okazał się piękniejszy od Mercedesa Klasy S oraz Toyoty CH-R.

Jaguar F-Pace to drugi w historii samochód, który w 13-letniej historii plebiscytu zwyciężył w dwóch kategoriach. Auto jest dostępne od 199 990 złotych lub 1% miesięcznie w programie Jaguar Premium Lease.

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

autor: Mateusz Lubczański zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: