SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Jak najszybciej dojechać na Mazury do Mrągowa - wyjazd na wakacje 2014

Jak najszybciej dojechać na Mazury do Mrągowa - wyjazd na wakacje 2014

24.06.2014, godz. 13:18
Mikołajki, Mazury, jeziora, łódki
foto: Super Express

Wakacje tuż-tuż i niejedna polska rodzina zaczyna już dokładnie planować urlopowy wyjazd. Ci, którzy wybierają się na wypoczynek samochodem, chcą dojechać trasą szybką i wygodną. Jak sprawnie i tanio dojechać do Mrągowa? Którędy dojechać na Pojezierze Mazurskie z Krakowa, Gdańska, Poznania, czy Warszawy?

Sprawdziliśmy, jakimi trasami najlepiej dojechać na Mazury z kilku punktów kraju. Do tego przedstawiamy wykaz aktualnych płatnych odcinków autostrad i kwot, jakie trzeba zapłacić za przejazd nimi, wraz z mapką aktualnych fotoradarów.

Trasa z Gdańska do Mrągowa

Z Gdańska na Elbląg, potem do Ostródy drogą nr 7 (częściowo gotową trasą S7). Potem drogą nr 16 przez Olsztyn do Mrągowa, w sumie 228 km. Brak płatnych odcinków.

Sprawdź też: Opłaty za polskie autostrady. Sprawdź ile zapłacisz za przejazd po trasach A1, A2 i A4

Trasa z Poznania do Mrągowa

Przez Gniezno, Inowrocław i Toruń. Z Torunia zjechać z autostrady A1 w Brzeźnie na drogę nr 15. Potem przez Brodnicę i Ostródę kolejno drogami nr 15 i 16, w sumie 400 km.

Płatny odcinek Nowa Wieś - Lubicz pod Toruniem, koszt 2 zł dla aut osobowych.

Trasa z Krakowa do Mrągowa

Do Kielc, potem do Radomia i Warszawy drogą nr 7 (częściową gotową trasą S7). Potem drogą 61, 53 i 59 przez Ostrołękę do Mrągowa, w sumie 513 km. Brak odcinków płatnych.

Trasa z Warszawy do Mrągowa

Drogą nr 7 (częściowo gotową trasą S7). Potem drogą 61, 53 i 59 przez Ostrołękę do Mrągowa, w sumie 215 km. Brak odcinków płatnych.

* KLIKNIJ na mapę aby ją powiększyć

* KLIKNIJ na mapę fotoradarów aby ją powiększyć

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: