SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Jarosław Kuźniar KUPIŁ Volvo XC60 i pojechał na wakacje - ZDJĘCIA

Jarosław Kuźniar KUPIŁ Volvo XC60 i pojechał na wakacje - ZDJĘCIA

21.06.2011, godz. 12:15
Kupił volvo na osłodę
foto:

Jarosław Kuźniar (33 l.) nie przejmuje się złośliwymi opiniami na swój temat. Dziennikarz TVN24, do niedawna prowadzący "X Factora" w TVN, nie miał ostatnio najlepszych notowań po tym, jak krytykowano jego umiejętności showmana. On jednak, jak przystało na twardziela, żyje pełną piersią. Kupił sobie nowiuteńkie Volvo XC60 za ponad 160 tysięcy złotych i tak jak chciała jego mama, pojechał na wakacje.

Jarek, nazywany antybohaterem "X Factor", świetnie poradził sobie z krytyką widzów. Jak widać, nieprzychylne słowa, które płynęły w jego kierunku, nie zrobiły na nim żadnego wrażenia. I nie ma się co dziwić, bo w końcu dzięki programowi zarobił na nowy samochód.

To Volvo XC60 warte ponad 160 tys. zł. Trzeba przyznać, że to duże, bezpieczne i rodzinne auto z napędem na cztery koła. Jak znalazł dla takiego faceta, jak Jarek. Wszak prezenter powoli planuje założenie prawdziwej rodziny.

Przeczytaj koniecznie: Mama Jarosława Kuźniara BRONI SYNA: Krytykują Jarka, bo mu ZAZDROSZCZĄ!

Kuźniar poszedł za namową swojej mamy Elżbiety (58 l.) i postanowił trochę odpocząć. Z dala od tego złośliwego światka, z dala od pracy. W weekend zapakował więc swoją narzeczoną Magdę i bagaże do nowiuśkiego cacka i pomknął na południe Polski. W końcu ma aż dwa tygodnie wolnego! Wreszcie będzie też mógł się wyspać. Na co dzień prowadzi poranek w stacji TVN24 i już przed godz. 5 rano jest na nogach.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: