SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Jenson Button nowym prezenterem Top Gear?

Jenson Button nowym prezenterem Top Gear?

30.07.2015, godz. 12:36
Jenson Button
Jenson Button foto: zdjęcia własne

W internecie pojawiły się plotki, jakoby sławny kierowca Formuły 1, Jeson Button miał zostać trzecim prezenterem programu Top Gear. Sam zainteresowany nie dementuje tych informacji, ale i nie potwierdza.

Całe zamieszanie z prezenterami powstało po tzw. aferze Clarksona, gdzie na początku 2015 roku Jeremy Clarkson podpadł władzom stacji BBC. Podczas nagrywania jednego z odcinków wdał się z bójkę z jednym z producentów programu. W efekcie stacja zakończyła współpracę, a pozostała dwójka (czyli Richard Hammond i James May) odmówiła dalszej pracy przy Top Gear bez Clarksona. W ten sposób seria została bez prezenterów.

Kliknij: Jeremy Clarkson oficjalnie wyrzucony z BBC! Koniec "Top Gear" w obecnej formie

W połowie czerwca 2015 roku pojawiła się oficjalna informacja, że jednym z nowych prezenterów zostanie Chris Evans. Według niepotwierdzonych informacji drugim prezenterem, a właściwie prezenterką ma zostać Jodie Kidd. Ostatnia osoba z trójki prowadzących miała zostać wyłoniona z konkursu, w którym każdy mógł wystartować. O wynikach konkursu jest cisza, ale w internecie huczy od plotek.

Nie przegap: Chris Evans nowym prowadzącym "Top Gear"!

Jak dowiedział się brytyjski dziennik "Daily Mail" do zespołu Top Gear ma dołączyć Jenson Button. Tak, ten Jenson Button były mistrz świata Formuły 1, który obecnie jeździ w zespole McLaren Honda. Sam zainteresowany nie dementuje tych informacji twierdząc, że w kwestii Formuły 1 "trzeba wiedzieć kiedy jest odpowiedni moment na przejście na emeryturę". Również jego menedżer nie komentuje tej sprawy.

Czy Jenson Button sprawdzi się jako prezenter Top Gear? Na oficjalne potwierdzenie musimy jeszcze zaczekać.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: