SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Jeremy Clarkson oficjalnie wyrzucony z BBC! Koniec "Top Gear" w obecnej formie

Jeremy Clarkson oficjalnie wyrzucony z BBC! Koniec "Top Gear" w obecnej formie

26.03.2015, godz. 04:30
Jeremy Clarkson
foto: EAST NEWS

BBC oficjalnie podaje swoją decyzję w sprawie Jeremy'ego Clarksona. Stacja rozwiązała kontrakt ze słynnym Brytyjczykiem i żegna się z prezenterem. Wszystko przez bojowe usposobienie dziennikarza i ostatnią awanturę, którą Clarkson wywołał na planie programu "Top Gear".

Ostatnia kontrowersja dotyczyła steku z frytkami, którego Clarkson nie dostał na koniec dnia zdjęciowego, podczas nagrywania kolejnych odcinków "Top Gear". Celem ataku prezentera był producent Oisin Tymon, który został oskarżony przez Clarksona o "zaniedbywanie obowiązków", a na końcu uderzony w twarz. Doszło przez to do awantury. Niestety Clarkson już wcześniej sobie nagrabił w BBC.

Nie przegap: Wielkie kłopoty Jeremy'ego Clarksona! O co poszło? Czy to koniec programu "Top Gear"?

W maju zeszłego roku miał on otrzymać od stacji "ostatnie ostrzeżenie", ponieważ w jednym z innych programów obraził Azjatów kierując w ich stronę rasistowskie uwagi. W 2014 roku podczas wyprawy do Argentyny miał komentować wojnę o Falklandy między Wielką Brytanią i Argentyną z 1982 roku. Również samochód, którym się Clarkson poruszał miał tablice wspominające tamto wydarzenie: H982 FKL.

Wszystko wskazuje na to, że to koniec największego programu motoryzacyjnego na świecie. BBC, próbowała wyjść z sytuacji chcąc nagrać brakujące odcinki 22. serii bez udziału Clarksona. Nie zgodzili się na to pozostali prezenterzy: James May i Richard Hammond.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

/źródło wideo: x-news/

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: