SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Jest data premiery filmu "Szybcy i Wściekli 7". Podał ją Vin Diesel

Jest data premiery filmu "Szybcy i Wściekli 7". Podał ją Vin Diesel

25.12.2013, godz. 17:18
Szybcy i Wściekli 7
foto: Facebook

Po niedawnej, tragicznej śmierci Paula Walkera, odtwórcy jednej z głównych ról w serii filmowej "Szybcy i Wściekli", losy produkcji stanęły pod znakiem zapytania. Oficjalnie wiadomo już, że kolejna część zostanie ukończona i trafi do kin w 2015 roku.

Zaledwie miesiąc minął od tragicznego wypadku Paula Walkera, aktora grającego jedną z głównych ról w serii "Szybcy i Wściekli". Z tego powodu producent filmu nie informował fanów o żadnych planach i starał się wyjść z zaistniałej sytuacji obronną ręką. Okazuje się, że twórcy dzieła znaleźli rozwiązanie, a kolejna część cyklu jednak powstanie. Nagła śmierć Paula wymusiła jednak zmiany w scenariuszu. Warto zaznaczyć, że część scen została zrealizowana jeszcze z udziałem Walkera.

Przeczytaj: Ostatnia fotografia Paula Walkera w Porsche Carrera GT

Informację o tym, że obraz "Szybcy i Wściekli 7" powstanie, podał na Facebooku Vin Diesel, przyjaciel Paula i kolejny z bohaterów filmu. Początkowo termin ukazania się produkcji był wyznaczony na 11 lipca 2014 r., jednak teraz został on przesunięty na kwiecień 2015 roku.

Na facbookowym profilu Vin Diesel umieścił także zdjęcie, na którym ostatni raz widać go wspólnie z Paulem, uchwyconym w jednym kadrze. Zrobiono je właśnie w trakcie kręcenia "Szybkich i Wściekłych 7".

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: